Prijava

Ја сам упознао једну која не гута и неће да да гузу... По мени је то перверзније од свега што сте навели, а није да сам баш читао шта сте наводили. Начи, кома.

u kabron, pa ti ubo premiju olool

@Данкан Фергусон: Ију, да није нека ''мисионарка''? :))))))))))))))))))))))))

Ja tolko drugarica imam koje vole, dizvinete, da puše kitu da je to strašno, a pride pričaju o tome najslobodnije. Takođe imam i dosta drugarica koje nikad ne bi stavile u usta to al zato oće da im dečko liže...nema pravila nači...ima ih svakakvih al to za masturbiranje lažu - iste su ko mi...neke još i gore!

Књиге су перверзне, то им не дајте.

Жемске свршавају кад замишљају оне светлеће педере из Твајлајта, лежећи на кревету, поза - с руком у гаћицама. Начи, цео кревет испрскају. Стоке једне.

Jebavam ja jednu i sad neka poza kao od pozadi al sa strane i ja joj diram Dražu Šašoljića i bogami se umorio , vamo jebem a vamo joj drkam i kažem njoj

- Spusti ti ruku i sama se "šašolji"

NEĆE - nešto im je ružno pred muškarcima da rade to

a što jebem li ga

Ма Рускиње су закон. Та ће да дрнда пичку и пред попом ако затреба. Само ти лепо одери..

a što jebem li ga

I ja se pitam što joj glupo, ja to stalno radim.

šašoljiš devojkama Klintona butt?

Upravo, rado milkim tačerku. Drugima, a ponekad i sebi.

Lolo. A jes, može:)

čuj ženske perverzije, kao da postoje muške i ženske, perverzija je bolan perverzija mada je o perverziji ne znam mnogo jer sam ja fina djevojka, piškim kolonjsku vodu, sagni se da te blagosiljam svojom pičkom koja miriši na ljiljane i kosovske božure.... hahahhahahaha
e tooooooo

I ja sam fina djevojka, pišam ružinu vod'cu, serem ljiljane i lale, pičkom tamjanišem, a klićom i vulvom miomirišem!

to guzaro..... samo sveti pičkom

Perverzne ženke, otvorite nam se!

Dub, šta te zanima, daj nam neki stimulans za otvaranje

Данкан Фергусон

Ја сам упознао једну која не гута и неће да да гузу... По мени је то перверзније од свега што сте навели, а није да сам баш читао шта сте наводили. Начи, кома.

+222222