Prijava

Idi slazi gajbice za 14 dinara po satu.

Rasnee jbg Bač je u pravu. Molili smo te brda da ne spemuješ sajt. Mada ni ja nisam pristalice spema ove teme svakako.
Edit:

Маркo

дај још бохоре јес да лажеш али је занимљиво

http://www.4shared.com/mp3/jT5Jmgince/boh.html

To sa jajima sam ja ostetio na svojoj koži i to veoma, veoma ružno. Najgora stvar koja mi se dogodila u životu i nešto što ne želim nikome. Nešto što se inače smatra jednom od najvećih nesreća koje čovek može da doživi. Neću da pričam šta mi se dogodilo jer ste gomila neozbiljnih klipana a ja ne želim da se sprdam sa time, ali samo da posvedočim.

Pošalji u pvt, zanima me.

Maratone ajd i meni. Ja sam ozbiljno ono pisao.

eeeee ja sam video ko mi ubaciju grumen kose u ranac i izbacio sam kosu ali posle pola sata se vratio unutra a nije bila kod mog ranca jer smo bili zajedno. opet sam ga izbacio i bacio na pod ali nista mi se nije desavalo od toga. barem da sam ja to primetio. jednio sam nasao crven konac sa unutranje strane duksa za koji isto sumnjam da je od nje, tj keva je pronasla ja sam iscupao i isto nista. eto neuspela vlaska magija xD

Crveni konac je dobar jbt. On te stiti od uroka. Ne znam da li stvarno pomaze ali dosta ga ljudi nosi.

ma stvarno nemam pojma ali ta ludaca je svasta pokusala da mi nakaci, dosta toga nisam ni primetio a kamoli gledao na to, samo znam da sam je se jedva otarasio.

Negde tamo proslo leto jednu noc ja blejao na dvoristu tamo negde do oko pola 3, usao ja u kucu, legao u krevet, cackao jos nekih pola sata telefon i otvorio prozor koji gleda na ogradu. Ustao ja ujutru oko 9 vidim baba, mama, tetka i ujna nesto se skupile i bogoradaju pitam sta je bre bilo. Kaze ujna da nije spavala celu noc ustala je u 3 i izasla da cisti dvoriste od dosade kad kaze u ogradi od naseg dvorista izmedju svake lutke vidi nesto stoji pridje ona i vidi neko je ubacio tkaninu natopljenu sa krvljom i da je to izvadila i palila i sve se to desavalo ispod mog prozora. Ja nista od toga nisam cuo a imam veoma lak san. Ne znam kad je to neko mogao da stigne da ubaci kad je meni bio otvoren prozor i sve se cuje niti sam ista ,,osetio'' od tih vracanja toliki sam baksuz da mi ni vracanje nece nista bla bla bla bla jbg nisam ja ipak za pisanje takvih prica kad pricam sve kako je bilo bez prepravki da malo prepravljam bilo bi zanimljivo ovako ko oce da cita nek cita :D

magije pomoću jaja su veoma moćne.. često su se pojavljivali slučajevi gdje su ljudi nakon mnogo godina pronalazili ljuske jajeta u temeljima kuće, ciglama, zakopane u dvorištima... bolesni ljudi se dan danas koriste tim odvratnim metodama

EVO PAP

ja sam jednoj autorki poslao jaje na pvt, otada se nije pojavljivala na sajtu. zajebane su to stvari.

a jel moguce da me onaj milos navuko na pricu o narandzi i na kraju samo ''uzo sam je''...ne kontam sta sad, moram da platim kao za dalje?

Seljak. Antiklimaks samo takav, ne znam u kome može onakav svršetak priče izazvati bilo šta sem ravnodušnosti.

I ja sam juce procitao tu pricu sa reddita. Ne kapiram cemu onakav kraj.

Zatim cujem kao neko podsmevanje kroz skrgutanje zuba. tesko mogu da opisem taj zvuk, jer je potpuno neprirodan.

подсетило ме на миодрага кривокапића

sad ste svi kao citali na engleskom ma hajde..

eo jos jedna prica ispricana hiljadu puta od strane mene, da se malo podsetimo

to mi je pricala sestra od bivse, za jednu devojku iz njihovog sela, koja je umrla mlada, to se desilo pre nekih 50-60 godina. Uglavnom ne znam zasto doktor nije dosao, valjda bila mecava nebitno, nju sahrane sutradan i uglavnom posle par dana jednom komsiji stalno pocela ona da se prividja, da je sanja svake veceri...a uopste nisu bili bliski...i on ode kod njenih isprica im i kaze daj otkopajte je vidite sta se desava izludecu ovako....i kad su je otkopali nadju citav kovceg izgreban od njenih noktiju, sahranili je zivu takoreci bila u komi samo ili sta vec

Dajte jos :D

Krivo mi je sto ja nemam takvu pricu.

Du'ovi, 'de ste kad vas trazim ?

Pezos 6 puta napisao istu pricu na temi hahaahha

Bila jedna devojka ovde u okolini Obrenovca, lepa ko boginja, svi su lipsavali za njom, ali bila je malo luda, čudne stvari činila, pa posle nekog vremena izađe na zao glas, pa je nije hteo nijedan. A njoj je bilo svejedno, jer je samo u jednog godinama i bila zaljubljena, samo on je bio sa drugom. To je bio njen najbolji drug, i ona nije smela ništa da mu kaže da ne bi i drugarstvo izgubila, ćutala je, a u sebi se jela kao mlad mesec. I ode ona jednog dana kod vračare baba-Smiljke, požali joj se. Kaže joj baba da samo treba da pogleda ovog kroz suvo krilo slepog miša, i neće znati ni za jednu drugu osim nje. Tu ona odluči da posluša babu vračaru, ali kako da uhvati slepog miša? Smisli ona da zamoli svog druga potajnog dragoga da joj u starom železničkom tunelu uhvati slepog miša. Ovaj se malo začudi, pita je zašto, a ona kaže: reći će mu kad dođe vreme. Ajd, on već navikao na njene ludorije, odluči da ode. I tako, dok je on lovio slepog miša po tunelu, ona je čekala ispred, jer nije smela u mrak, i gledala kroz rupu u maramici, zamišljajući kako će proviriti na onoga kroz suvo krilo. I onda lepo ugleda kroz rupu nešto užasno: svoga dragog kako mrtav leži na dnu nekakve rupe, a svud oko njega mrak. Uđe na početak tunela, počne da ga zove, ovaj se ne javlja. Tu ona počne da vrišti, doziva seljane, i kada ih se nekoliko skupilo sa lampama, ušli su u tunel. Imali su šta da vide: momak je izgleda penjući se za slepim mišem zapeo za neki kamen, okliznuo se i udario glavom o tlo toliko da mu je lobanja prsla i mozak se prosuo. Izašli su, rekli devojci šta se desilo i pozvali hitnu i policiju. Odradila hitna i policija svoj posao, krenuli da ga voze u mrtvačnicu, kad ono, pred kombi iskače seljanka, kaže: stanite, ima za vas još posla. Sirota devojka, kada je shvatila da je kriva za smrt svog dragog, od žalosti se obesila u obližnjem vrbaku. Mrtvačka kola ih odvezla posle zajedno.
Istinita priča.