Prijava

Evo jedne zanimljive teme, jako me interesuje odgovorh drugih. Da ja imam opciju da vratim vreme i svoj život unazad, to bi svakako bile prve godine nakon bombardovanja, negde od 2000-2005. Uživao sam u tom dobu, zaista, osećao sam to i tada i sada. Jedini problem mi je bio da pronađem i zalepim Zidanovu sličicu. Koji je vama najmiliji period dosadašnjeg života?

Kad sam imao oko 6-7 godina. Dovoljno mali da ne brinem ni za sta, a dovoljno veliki da kazem sta hocu. Jeste bio rat, ali, realno, meni je tokom tog rata bilo najlepse. Bio sam na selu, otac mi je pravio kojekakve igracke, cak sam jedno vreme imao i rucno napravljne skejtbord, sa lagerima umesto tockica.

Kad sam imao oko 6-7 godina. Dovoljno mali da ne brinem ni za sta, a dovoljno veliki da kazem sta hocu. Jeste bio rat, ali, realno, meni je tokom tog rata bilo najlepse. Bio sam na selu, otac mi je pravio kojekakve igracke, cak sam jedno vreme imao i rucno napravljne skejtbord, sa lagerima umesto tockica.

Отприлике то. Имаш 5 година, не идеш у школу, не радиш, ниси беба ментол која се ничега не сећа, боле те кара, кева те купа, спрема ручак и сутлију, гађаш будуће рибе и гробове блатом, а довољно си сладак да те не бију, или те бију са великом грижом савести.

Да могу, вратио бих се у курац. Дакле, све испочетка.
Али џабе, опет би ми исти живот био и све би' поново урадио исто.

6. година. Последња година живота без икаквih обавеза.

Ja bih se vratio juče da odigram Blekburn-Arsenal iz dvojke u keca.

Отприлике исто.
Пешес година.

У пичку материну.

Да могу, вратио бих се у курац. Дакле, све испочетка.
Али џабе, опет би ми исти живот био и све би' поново урадио исто.

Отприлике тако нешто.
Ђе год бих се вратио, исто бих радио, осим можда да ми је ова памет сад, било би промјена на љубавном плану :)

Џаба, све бих исто направио, само бих неке грешке исправио, које ни нису биле толико битне за мој даљи развој. Како је било тако је и требало да буде.

http://www.youtube.com/watch?v=Awlyef3FXXs

Ne bih se vraćao i sve ponovo proživljavao, zajebi.

VI razred... Dovoljno si mali da ti ugađaju, a dovoljno veliki da ideš sam gde hoćeš. Milina :)

Ja bih se vratio juče da odigram Blekburn-Arsenal iz dvojke u keca.

Za sve pare.

Ja bih se svaki put vraćao u trenutak kad sam seksao jedru, sisatu seljančicu na zadnjem sedištu mog Opel Kadeta (više trula, nego višnja).

Osnovna škola. Najjače društvo koje sam ikada imao, a raspali smo se k'o Arsenal...

Најјаче би било да се вратимо на сам почетак али да имамо сво знање и искуства које смо стекли до сада .... реално са мало памети човек би могао ооооопасно да промени ствари ...

syngrafeas
Početak Gimnazije.

Исто. Ушла нам је у крвоток.

Стивен

У пичку материну.

Тај неки радуљица.