Prijava

Ja nisam rezerva, ja otimam tudje ribe :D

Izvini Kazanova, nisam te prepozno!

Opet sam uhvatio sebe kako se objašnjavam sa virtuelnim ljudima.

Ponekad, slučajno zabodem prst, al ubrzo izvadim. Loša navika.

Evo tražim ovde da mi date trajni ban!

SeljacinaAlfaSeljaci

Jel moze ovde neki lok i ban od para dana za gospodina? Davi forum.

pre ću ja dobiti ban nego on...

Чачкам, врло ружна навика :(

@Деветар Цокулић : priznaj da si od onih što otfrljači iskopano :D

Ozbiljno hoću trajni ban, jer me smaraju nejebači (ne misli se samo na muškarce i ne misli se samo na bukvalno jebanje). Idem u svoj jebački svet, da rešavam svoje jebačke probleme, da nastavim da se bavim psihologijom, da igram fudbal, i da budem srećan.
Banujte me trajno, da ne bih dangubio više sa nejebačima na ovom sajtu. Unapred zahvalan, vaš Maestro što je karo. (Maestro ♦)

@Filozof: kolega bitno je da na vreme skontaš da ti je prst u nosu, dok ne dođe do blaga...

ako imaš dečka Rambo će te mu ga oteti o.O

Sta ce mu oteti? Hahaha

Маестро ♦

Cao, cao

Hahaha, pa tebe će oteti od tvog dečka... Zbun...

Malo zakovah sa ovim - ce te mu ga...:D

Pa to je bilo zbog mojih lekova, sorry :D

Ко је спомињао заљубљивање у туђу девојку?

И какве везе има то са чачкањем носа?

@ Johnny1982: ma Маестро ♦ pravi zabunu... Troluje. I čačkaš li ti nos? :D

Чачкање носа? ...Чекај, чекај... ЧАЧКАЊЕ НОСА!? Ваша тема је чачкање носа? Нисам неки пасионирани корисник форума, али то и није чудо кад у активним темама стоји:

Чачкање носа...

enemyofthefreeworld: fora je u tome što je jedan lik otvorio temu i jada se kako mu se sviđa devojka koja ima dečka, bla, bla, da ne davim, trolovao je kao tinejdžerka i ja uzela njega da trolujem i on mi rekao da otvorim ovu temu i ja otvorila...

Чачкам редовно. :))))))))))))

Благо катапултирам са стране увек тако да ме нико не види. :)))))))))))

Ако Маестро покушава да смува туђу девојку која није заитересована да вара свог дечка, може само да чека, али су неретки случајеви да су такви чекајући завршили у старачком дому. :))))))
Боље да одустане на време. Ако девојка неће, она неће ма колико ти био упоран. Неке воле да наваљујеш, али то не мора да значи да ће и попустити већ само желе да виде колика будала можеш да испаднеш.

Ljudiiiiiiiiiiii izludeli smo Maestra i tražio je trajni ban i oni ga trajno banovali...

@ Johnny1982: postaješ mi sve simpatičniji :D