Prijava

Ђими, људи су ти објаснили, што ја да ти причам сад даље :)

Аман! Само сам хтео да кажем да Смарета треба избацити из такмичења, јер је ван конкуренције. Он је толико хот да је бесмислено гласати за њега, јер се то подразумева.

Смаре, лепото! :

Е тако већ може, видиш како знаш :) Волим и ја тебе :

VlajkO, istu stvar si uradio i na onoj temi pa niko nije dao aplauz na tvoj parizer trol.

Elem, Smare je odneo ubedljivu pobedu a da takmicenje nije ni pocelo, kapiram da bi trebalo dati coveku nagradu, mozda ima neke obaveze u januaru.

Данкан Фергусон

Имам једну примедбу. Видим да људи гласају за Могшу као дупли налог. Е, то мора да се поништи. Могша је један једини, аутор је био пре свих нас на сајту, дефинисао док ми нисмо знали шта је Вукалјија, бла, бла. Онда је мистериозно нестао, неко је погушао да на јузер МОГША укуца пасс МОГША и ладно се улоговао. Рекао Цари и мени, а нас двојица не би били нас двојица да не сачувамо Могшу само за себе и брже боље ем променимо шифру у КРСТУРРУСКИ, ем променимо постојећу имејл адресу. Тако да смо фактички, комплетно преузели Могшин налог. За то је можда знало 5-6 људи највише, нисмо дефинисали са њега, али последње две дефиниције нису Могшине, то је дефинисао неко док нисмо променили шифру и мејл.

Барак, исправио и обрисао.

PA ima li šanse da se pravi MOGSHA(bolji od svih) vrati?

Ја као несхваћени аутор не признајем ово :)

Треба да се уведе нешто типа ''најгори аутор'', ''највећи нолафер'' итд. овако је само лупетање..

Nema negativnih kategorija.

Џими, смаре је љепотан, али је ЧИТЕР. Што је најгоре и Рајка га подржава да вара. Немере то тако :)

Iju, SMare je lep, mojne tako. :)

Читује љебца ми :) убија кроз зидове. ЈАВИ СЕ СМАРКО, може и Рајка :)

StefanKostić
Dosta se slažem sa Džimijem.

Ali ne u dovoljnoj mjeri da postaneš moderator.

Видим сад да сте увели двеста различитих награда. То ми се не свиђа никако. Ја бих ту ставио 10 у вр' главе. Овако изгледа као кад кад на рекреативним наставама на почетку основне свима поделе неке плакете и награде чисто да се не осећају запостављено. Тако сам ја добио у другом основне награду за најбољу фризуру иако ме кева пре сваке те екскурзије и рекреативних гулила на нуларицу.

Десет награда у вр' главе, то вам је моја сугестија.

Glasanje bez pljuvanja? Bolje da ga niste ni pravili.

Тако сам ја добио у другом основне награду за најбољу фризуру иако ме кева пре сваке те екскурзије и рекреативних гулила на нуларицу.

АХАХХХААХХАХАХХААХАХАХХАХАХААХАХАХАХХАХАХААХАХАХАХХААХАХАХ

Džimi, ti bre nemaš pojma da koristiš "ako me razumeš". Vrati se nećeš jebanju, neće ti se ponoviti i štaznam šta još. Ne skrnavi svetinju.

Moja sugestija je da se glavna nagrada zove VUKOVAR. U duhu je tradicije.

Данкан Фергусон

Имам једну примедбу. Видим да људи гласају за Могшу као дупли налог. Е, то мора да се поништи. Могша је један једини, аутор је био пре свих нас на сајту, дефинисао док ми нисмо знали шта је Вукалјија, бла, бла. Онда је мистериозно нестао, неко је погушао да на јузер МОГША укуца пасс МОГША и ладно се улоговао. Рекао Цари и мени, а нас двојица не би били нас двојица да не сачувамо Могшу само за себе и брже боље ем променимо шифру у КРСТУРРУСКИ, ем променимо постојећу имејл адресу. Тако да смо фактички, комплетно преузели Могшин налог. За то је можда знало 5-6 људи највише, нисмо дефинисали са њега, али последње две дефиниције нису Могшине, то је дефинисао неко док нисмо променили шифру и мејл.

Ц,ц, упропасти деци успомене, Данкане.