Prijava

Шта сам сад упропастио??? Само сам скинуо сумњу са Могше као дуплог налога.

Džimi, ti bre nemaš pojma da koristiš "ako me razumeš". Vrati se nećeš jebanju, neće ti se ponoviti i štaznam šta još. Ne skrnavi svetinju.

Мени нешто?

Мојне помињете Могшу у контексту дуплог налога, већ сам довољно био испиздео кад су нека трећа лица користила његов налог. Врхунац непоштовања и спрдања.

Pa ti si valjda Džimi, jebemu miša.

Тулуме, зашто ме мрзиш, дечко?

Шта сам сад упропастио??? Само сам скинуо сумњу са Могше као дуплог налога.

... већ сам довољно био испиздео кад су нека трећа лица користила његов налог. Врхунац непоштовања и спрдања.

Узгред, добро ме подсетисте да обришем оне Могшине дефиниције које заправо нису Могшине.

Две последње... Не знам чије су. Цара и ја уствари и нисмо користили тај налог, сем оно једном кад су ми бановани сви дупли, па сам морао да одговорим са Могше, јер моја мора увек да буде последња, офц.

Ne mrzim te, Džimbo, samo sugerišem da numeš. Ne može čovek sve da zna, jebiga.

Ljudi kako vam je ovo palo na pamet od gluposti? Umesto da za tih pet kuka postojanja organizujete neki dernek, nešto tako vi organizujete još zle krvi, još glupih nadmetanja.
Sa one teme jedino podržavam Burzumov komentar.

Ljudi kako vam je ovo palo na pamet od gluposti? Umesto da za tih pet kuka postojanja organizujete neki dernek, nešto tako vi organizujete još zle krvi, još glupih nadmetanja.

+10

KRV!
Ako se popale zbog neke titule ( od čijeg imena muda postaju užareno crvena ), na nekom sajtu, onda i nisu nego za kilu banana.

skoro u svemu se slazem sa onim sto je napisao dzimi u svom kilometarskom postu, ima dosta nepotrebnih kategorija a one mini kategorije iliti utjesne nagrade su sve do jedne nepotrebne i besmislene. kako god, ja cu da glasam samo u onim kategorijama koje smatram ok. a bice tu sigurno izmijena, nadam se.

Фејлово си, Џанкееееи. А што се тиче Хипхозе, па поменуо га ја, само што ти гледаш погрешну тему олололо

Ау јебем ти, види стварно...лол

Nagrada za najomrazenijeg clana vukajlije? :)

Pekija za najvećeg fana tog savršenstva od Dragane Mirković.A Džimija za najiteligentnijeg člana.

Nema bre negativnih nagrada.

Sta znas matori mozda nekom prija da bude najomrazeniji :)

Johnny Kurajber
O starim autorima što su pisali nekvalitetne definicije.
Prijavio sam se na Vukajliju prije 6 mjeseci i shvatio sam da:
1. Takvih ima i danas
2. Ovi što su u top 100 kao i ti nemaju potrebe da pišu kvalitetne definicije jer kada vide autora dati će + bez čitanja.
3. Isto to vrijedi i za odabrane definicije i postere.