Prijava

Братеу ретарде, не мораш да напушаваш људе без разлога. Солидариши се питањем на предвиђеној теми и добићеш казну коју тражиш.

Хвала на савету брт, жив био

стварно чоби, куцаш на врата 40. године а понашаш се као мало дијете коме су ортаци упали са аутићима у пијасак. капирам ја да теби удари на его када ти неко продрма модераторску шибу, ал не мош га бановати само зато што ти иде на живце.

Добро је док су расни и јанпи ту, као и неке надолазеће (де)генерације попут млечног да нас увесељавају свакодневним пошалицама.

МОРАМО ЈЕБАТИ СОЛНОК

Ал' оно, не мора. НЕ ЖЕЛИМ ДА СТВАРАМ ПРИТИСАК МИ НЕ МОРАМО НИШТА МИ СМО ПАРТИЗАН.

Zašto sam ja neopravdano izostavljen iz rasni/janpi ekipe? Nepravda, što rekao Dule lolo

Zato što ne skidaš dresove i nemaš grobari vukajlija stranu lololo

DOVODIMO RADULJICU ENO RASKINUO UGOVOR SA KINEZIMA LOLOLOLO

Zar nije Raduljica igrao kod nas mozda jednu sezonu?

Jeste i to kad je i mačvan bio u timu ako se dobro sećam

Ja tad nisam bas pratio, da i njemu ns dugujemo?

Ne samo sto mu dugujemo, nego ga je jos Danilovic i napusio govoreci da bi vozio bajseve po adi da nije bilo Partizana..

Majku mu jebem, dajte mi neku poziciju u KKP, postacemo klub. A za dalje cemo lako

p.s. Dzoni odbanuj Stevana.

Meni licno ne smeta sta on pise, a i nije nikad bacao spiku "gepeokvanje, rezimski klub, tudjman" i ostala sranja, bar ne na ovoj temi.

A i zna pravila kosarke, gledao je Zvezdanu i kad ovi ostali nisu znali da se takmice u ABA ligi..

To je rekao za Katića, za Raduljicu je nešto u vezi splavova spomenuo.

Oprostiće nam Radulja sve, samo da jebe Ćokija lolo

A jes, znam da je u paketu prozivao njih dvojicu. U pravu si, Raska je za bajseve po Adi a Radulju za splavove.
Znam ja da bi on rado da pece Covica,al potpisace on za neki EL tim iz njihove grupe pa ce im se tad posrati po bobiju i okolini :D

JUGOSLOVEN123
Jebem ti ja kljucnog igraca kad je gagatar :D al bolje nego musli priznajem evo

Pa u utakmici sa Budućnošću je njegovo odsustvo bilo vrlo bitno, sa jednim centrom i Bogdanovićem smo teško mogli da pobedimo, sa njim bi možda bila druga priča, pogotovo onaj deo kada je planinić uguravao Mačvana pod koš 2-3 puta.

Inače zbog važnosti utakmice a i velikog znanja dragoga nam Gašića, tipujem petorku Dalo-Milutinović-Andrić-Bogdanović-Bezbradica. Elem, čekaće čovek prvih sedam-osam minuta da vidi da li u toj postavi možemo dati koš, pa kada damo prvi, onda ubacuje Teparu. I od onda jurimo rezultat do kraja utakmice.

Gagić i Murić igraju li večeras?

Raduljica je igrao kada je bio Peković meščini?

Jeste, Peković, Raduljica i Raško, stim što je tada Raško pružao bolje partije od Raduljice, barem po mom mišljenju.

Da ne ostane kao poslednji post. :)

Gagić i Murić igraju li večeras?

Gagić možda, Edo sigurno ne igra