Prijava

Ма биће неко појачање сигурно. Рекли су да се ради на томе. Не би лагали.

Dovesce pleja sigurno jer Tepic i dalje ima problema sa ledjima. U Skoplju ce igrati rovit jer je bitna tekma (rokajte minus na njega u kladzi, bice granica 7,8 poena sigurno) a protiv Levskog nece sigurno.
Ako nista drugo, bar to im je otvorilo oci da zavisimo iskljucivo od njega jer nema ko da ga zameni. Bez centra igramo vec dve godine , to mogu da zakrpe Gagula, Milutinov i Macvan,al pleja u odustvu Tepica nema ko ni da odglumi.
Mali Vanja, Milosav, Sasa, Muric... svi oni mogu da prevode loptu al biti plej ne znaci samo prevoditi loptu.

@fanaticni

Deder okaci tu statistiku kineske lige, posto ja sam ubedjen da Voren nije ni u top10

EDIT: Proverih sad, stvarno prvi strelac 38 poena po utakmici PISAJ PO BEDNOM VILIJAMSU SA GRANICOM 11,5 NA KLADZI

Slažem se za većinu stvari, ali od skoro Milutinov liči na centra.

Inače Vorenova statistika 38.8 poena, 5.8 skokova 6.5 asistencija i 1.9 ukradenih po utakmici.

Koliko je smešna CBA, pa to je strašno.

Тамо четвртина траје 18 минута, па зато и не чуди таква статистика.

sjećam se njega iz SZOLONKI stvarno je odličan poenter. Ne znam kako razigrava ali voli da ima loptu u rukama pa ako dođe biće zanimljivo gledati njega, Murića, Pavlovića i kako će izgledati napad.
Al' dae paklen igrač paklen ye.

U Solnoku je imao 15,5 poena po tekmi i 5,3 asistencije.
Evo linak: http://www.abaliga.com/player/2309/Willie_D._Warren
Dakle fanaticni, nije lebron licno. Statistika u Kini je relevantna koliko i prijateljska tekma. Prvo sto se igra 12 minuta (ne 18 kako rece Truc) po cetvrtini, drugo sto je prepuno amera koji su klasicni skoreri a za odbranu nisu ni culi,i trece i najvaznije, sto cela liga sluzi upravo za nabijanje skora i pronalaska angazmana u NBA ili Evropi.
To sto kinezi placaju ko ludi ne znac ida su ti igraci bolji od Lebrona, Duranta i ostalih iako imaju bolju statistiku.

Ako je imao 5,3 asistencije u Solnoku, moci ce i ovde bar 2 vise s obzirom na kvalitetniji roster. Ja ga pamtim kao prodornog sa do jaja kontrolom lopte i milion puta udje u reket pa ako nema kome da doda on ode na drugu stranu. Dakle konstantno lovi greske u odbrani. Pa on je od onog Badera naduvanog pravio kosarkasa, mogu misliti sta ce da radi sa Milutinovim a da ne pricam Macvanom..

Voren je opak igrač za ABA uslove da se ne lažemo, napadački je skoro perfektan al od toga nema ništa u to sam ubeđen.

Њима се 1. или 2. фебруара завршава регуларни део првенства, тако да ће се нешто више знати у понедељак лоло

http://i.imgur.com/XDw223O.png

ej, dzoni... ela

EDIT: izvinjavam se zbog spema, al ne znam de jos dzoni obitava

Kaste vec zapeli za kineze, u njihovoj ligi su 2 stranca maximum koja kombinovano mogu da igraju ''6 cetvrtina'' tako da imate 2 odlicna igraca i koja daju 80% poena ekipe i imate neke kineze koji su realno truba i igraju za vecu maglu nego ovi kod nas.

Nešto sam pogledao raspored, mi teoretski možemo da prestignemo Budućnost, oni nam beže tri pobede jeste mnogo, ali nemaju baš lak raspored.

Imaju nezgodna gostovanja Olimpiji, Šolnoku i Cedeviti. Gostuju i Mezi, ali ne verujem da će tu da kiksnu, i na kraju meč sa Partizanom, tu uz malo sreće mogu da se prestignu, ne postoji velika šansa, ali opet ko će ga znati. Nama za to treba skor do kraja 7-0 ili 6-1, ali taj deo je realniji nego da Budućnost izgubi 3 ili 4 utakmice do kraja.

A Voren bi nam doneo mnogo toga, ali pošto neće doći, ne interesuje me njegov potencijalni doprinos ekipi. :)

Dal da blajvam za Vorena? Hmmm, it's a question now..

Blajvaj, krajnje je vreme da nam izblajvaš jednog pleja, već je februar aman.

A pitanje je kolika je to klasa, razmislicu jos, a u ostalom znacete vi :D

Gazi ako izblajvaš za Vorena lično ti od peMzije plaćam neku kurvu da te rehabilituje. Taman se to odrazilo na moj kućni budžet. :-)

JAKOV ZGROŽEN JER JE ZA ZVEZDINE RANIJE REZULTATE U ABI POSTAVLJENI REZULTATI FMPA LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO
EDIT A LEVSKI U ARENI JE OPOZICIONI REVOLT LOOOOOOL

Gazimudo

Meanwhile s one strane brda
https://twitter.com/_MWill/status/560098362683559936

https://www.youtube.com/watch?v=TRQbgUAFVMs&x-yt-ts=1422327029&x-yt-cl=84838260

#paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah #paranoja #paranoja #strah

Koa crna paranoja pa ja se tome radujem vise nego bilo cemu. Znam da coki misli da se uspeh kupuje parama pa kad partizan bude cetvrti a vi prvi ima da otpusti vilijamsa jer je preskup a ionako nece pobediti partizan lolo