Prijava

Da se prijavim da pisem za Neroje? :)

И занима ме докле ћете да форсирате то "нероји"? Не желим да испадне да браним навијачке групе, кења ми се од њих, али с тим "нероји" се само хвалите чињеницом да нисте добро видели које је слово написано.

http://www.zurnal.rs/public/uploads/article/zve-gal-1-(3).jpg

A mogli ste ostati Kasperi, nego vas svrbi stalno da se nesto dokazujete, jer ste kompleksasi. Doduse, odlicno ste prosli sto se SRCE NEROJA pojavilo isto vece kada i papci, ovog drugog imena biste se tesko oslobodili.

Daj bre oce li debeli Dukaljanin da nam vrati Muslija a da istera ono govno ispod kosa? :)

http://i.imgur.com/3WF1rz2.png

flips ne seri za muslija mater ti jebem, nemoj sad da idem nazad kroz postove da nadjem kako ti je najgori igrac bio musli

E sad cu da te prijavim lepo!

Dobro je što smo sami sebe pobedili očajnom igrom a još bolje što ovi ne kontaju da smo mi sami sebe pobedili.
Iskreno pobedu juče nisam ni očekivao, nikad mi nismo u punoj formi u ovom periodu još je otišao onaj pajvan pa opet treba uigravanje Bože Hakim The Dream Đumića u ekipu.
Mi smo promašili 14 bacanja imali samo 5 asistencija i probleme sa ličnim Pavlovića i Milutinova, plus sem Pavlovića u prvom i Mačvana celu tekmu niko nije odigrao bukvalno ništa. Pavlović celo drugo poluvreme u kontra ritmu al je zato u prvom pokazao da polakopodiže formu.
Nije ni ovo najbolje od limenki treba i toga biti svestan, ako dođe do duela u polufinalu ABA (a sve govori da će tako i biti) biće na krv i nož sa obe strane.
Nek nas oni otpisuju tako samo pokazuju da nisu naučili ništa. Zadnje dve godine su ulazili u presudne duele sa nama sa skorom 4-0(ili 1) i 3-0 protiv nas u tim sezonama pa su ih gubili gotovo glat.

Postoji li neka šansa da nekim čudom otkinemo ovog Jokića od Mege? Tipa ako dođe Miloje na Duletovo mesto da ga povede đuture.

Dobro, ovima se sezona upravo završila.

misle da mogu protiv evroligaške Zvezde

this is wrong on so many levels

Jokića možemo da dovedemo samo ako negde nađemo milionče evra da ga iskeširamo Zalizanom.

Jokic bi vec bio kod nas da misko ne trazi brdo para

On i Miljenovic vec kostaju Bogaoca

Ja bih Zagora da uzmemo, al kurcinela i to posto je on sledeci Miskov veliki projekat

Pa i on vec kosta poprilicno

И ја имам неке предлоге кога бисмо могли да узмемо, али мислим да би требало сачекати понедељак.

Evo ponedeljak samo što nije manje od dva sata

ovaj janpi ozbiljno zarazio gazimuda...grobari se pojanpijali ovde