Prijava

@Đoto
Nisam tebi ni rekao, tvoj post uleteo dok sam pisao moj.

Oprosti onda, moja greška.

Dosao Akognon.

Gazi, ja slabo sta ovde objavim, ali sve je tacno :)

Ја не верујем док се не слика на аеродрому са шалом око врата

Da boli me uvo što je Dejvid Pik to objavio na twitteru i što su informeri, žurnali, kuriri javili da "zver misteriozni plej" dolazi.

Dok ga ko što Mlatoni reče ne vidim na aerodromu i sa šalom oko vrata. I ne pročitam onu obaveznu o našim navijačima.

Ali s druge strane dajte, Dalo je dao trojku protiv Zvezde, mislim da će on biti dobar plej do kraja sezone.

#dontbreakthischemistryweareonwinningstreak

Mozzartsport objavio da dolazi Akojon

Što bi reko Jokan dosta ste se sprdali vatajte se knjige.

CIGANI NAS TRAZE SAD PORED NJIH TOLIKO GDE SU BILI KAD NAM NE DOLAZI NIKOOO

ODBANUJTE ĐILMA DA KAŽE KOLIKE SU ŠANSE SA OVIM AKNONOM

je li istina da boris dalo ne daje ni dinara kk partizan za to što nosi njegov dres, ili je to novinarska patka?

ODBANUJTE ĐILMA DA KAŽE KOLIKE SU ŠANSE SA OVIM AKNONOM

IZVUKO JE I TABELE U EKSELU

pre ce biti da je neka igra za Bezbradicom u pitanju, ali nije iskljuceno ni za BD

KAPIRAM DA BI NAM ĆILMO SA NBA PLEJEM SAD DAO 70-30 ŠANSE

Pošto vidim da ovde kod vas ima Grobara koji imaju te neke info bliske klubu (Gazi, jugs, vučićupederu...), moram da vas pitam jednu stvar ako neko zna slučajno. Inače, ne bih vas ni pitao, da mi ovo nije ispričao drugar koji je žešća Grobarčina.

Naime, kaže kako mu je pre nekog vremena u radnju naleteo Dušan Kecman, i da ga je u nekom trenutku ovaj pitao na foru "A daj brate, ti si veliki Grobar, kako si mogao da tužiš Partizan za pare posle toliko godina i svega što je bilo?", i da je dobio otprilike odgovor, parafraziram "Ko ih jebe, Dule uzima svaki mesec 30 000 evra, a meni ne mogu da isplate 15 000 koje mi duguju." (mislim da je ova cifra u pitanju).

Malo mi ta cifra prevelika s obzirom da ste realno u buli sa kintom.

NIE PREVELIKA ZNAŠ KAKI JE TO STRUČNJAK!

sto se tice flejmera i retardiranih postova ima mozda 3 navijaca partizana koji to rade i brat bratu 10 cigana. hromozom, somy, ti, jebac, direktor, rasni, slepi, glavni, direktor... + duplaci. ako ti poredis ono sto vucicu pederu radi na sportskim temama sa ovim sto radi nabrojana ekipa onda je dalja rasprava suvisna

Janpi, leba ti, kad je jebač došao da podjebava ovde poslednji put, stvarno se ne sećam?

Izgleda da Akonjon ipak dolazi, pregovara se o izlaznoj klauzuli, odnosno za koliko para moze da ide. To znaci da je u pitanju jak ugovor, to jest dugorocan i dobro placen

A tebe da pitam, kada smo mi stranca(amera) potpisali na period duži od deset meseci? Haus i Palasio(ako se ne varam) su bili dve sezone, i oba puta je ugovor obnavljan. Jeste, sada smo našli kada kukamo na sve strane kako nemamo pare, da potpišemo jak dugogodišnji ugovor sa nekim igračem.

Inače na par mesta sam pročitao da se i ovo ime spominje, Toney Douglas, i ovako statistički gledano bi bio bolje pojačanje. Mada, igrač sa NBA statistikom od 8p 2sk i 2as nam je trenutno u rangu vlažnih snova.