Prijava

vucicupederu

Ništa, makar imamo klub.

Tako je

ujo

nije udario mirka, je l ti kontaš dešavanja il pričaš napamet

Тако су написали у Моцарту, нисам видео нове информације.

vucicupederu

Ništa, makar imamo klub.

Videćemo koliko još brt

И на крају, Дуле, смем ли да те тампи
да ли је могуће да си толики Јанпи?

Hahah pecaroš u igri skoro 20 minuta, od poena ona tri sa slobodnih bacanja, za dva 0/4, za tri 0/3...indeks, ... , NULA!

pa i jeste nikakav trener

da vam nije onih čamuga i userskih šuteva iskrivljenog i njihovih, kurac bi prošli

pa i jeste nikakav trener

da vam nije onih čamuga i userskih šuteva iskrivljenog i njihovih, kurac bi prošli

Tačno tako, da mi nismo dobili 3 utakmice i da ste vi dobili 3 ispušili bi kurac mi, ma ne kurac nego kurčinu.

Nisu oni dobri koliko smo mi kriminalno losi lolol, videce se sve kad budu igrali Evroligu

Za kurac me zdipi

Samo da vas pozdravim drugari nemojte nam brukati drzavu u onom cipiripiju mi se brinemo ipak smo stub srpstva. Pusa

Opušteno, ne igrate evroligu ali ladno možete svinju da pošaljete na sumo borbe.

@Jericho
Spermiću, ja znam zašto si nervozan, cipiripi, ovo - ono, ali daj majku mu neki argument osim psihologije i jeftine prozivke... verovatno ćeš da odgledaš Dulovu konferenciju pre no što mi odgovoriš, ipak vam on kroji stavove

institucija izgubila?

pseto88
Samo da vas pozdravim drugari nemojte nam brukati drzavu u onom cipiripiju mi se brinemo ipak smo stub srpstva. Pusa

Sve je ovo deo plana. Skupljamo bodove u EK , posto se isto boduje ko EL, onda stedimo pare 15 godina, udjemo u EL, osvojimo i sprdamo vas da ste nebitni

Hehe yvejdashi. Samo nemojte da posle u maju bude

"Radonjiću murš iz kluba jebem te nesposobnog."
"Fala bogu što ovaj ide"..."ko dovede ovog morona"....."aaaaa"...."sledeća sezona"....

I da šta ako vas sad i Uleb i Fiba ujebu ko Uefa i Fifa ???

A zar vi napokon nesto sto ste izborili slavite tako sto ne izbijate Partizan iz usta?
Mozete vi da poricete sta hocete,al vama je Partizan merilo svega..
I kad budete igrali tu EL , ne daj boze, godinama samo cete pricati od broju Partizanovih pobeda, Partizanovim uspesima...

Kakvi god da ste rent-a-navijaci zar ste iznajmljeni nas da pljujete ili da bodrite klub koji vas je iznajmio?

Gazi, jbt al si prso. Mojne da napinjes ko dulo u tunelu.