Prijava

ovi pokusaji da izvuku pljuvajuce komentare su nenadjebivi. kao ae grobari pljujte malo vujosevica i pavlovica. pa kao ako ode pavlovic bice bolje za vas a ovamo gace se tresle celo prolece.

inace 15+ se vidja veoma cesto, dok 40+ i ne toliko

Dobro, mozda ga koristite da pravi faulove dok se Dalo odmara.

inace 15+ se vidja veoma cesto, dok 40+ i ne toliko

E JANPI ESE SEĆEŠ 91?
LOOOOOOOOOOOOOOL
Nemoj živeti u prošlosti prijatelju dragi. Jadno je

inace 15+ se vidja veoma cesto, dok 40+ i ne toliko

Videce se uskoro...mozda vec za dva meseca.

realno ste najpickastija ekipa ikad

Grobari, vama svaka čast na borbi u ove 4 utakmice. Sa realno slabijim timom od nas ste se muški borili, i imali neke svoje prilike da se vratite u svaki od izgubljenih mečeva (kao i mi u onom jednom). Da zanemarimo primitivno ponašanje Blažiča i Pavlovića, i igrači obe ekipe su bili korektni, naročito kapiteni oba tima.

Jesu psihologija i Dule bili na Vašoj strani, kao i uvek, ali je na kraju u ovoj seriji ipak pobedio kvalitetniji tim. Mislim da sudije ovaj put nisu presudile pobednika, niti su uticale na krajnji ishod.

Još jednom, svaka čast na mudaškoj borbi.

U POBEDI SE NE PONESI U PORAZU SE NE PONIZI.

U POBEDI SE NE PONESI U PORAZU SE NE PONIZI.

БОГАТОМЕЕЕЕЕ НЕ ЗАВИДИ, СИРОМАШНОМ НЕ ЗАМЕРИ!

фала на честиткама. јесмо се борили лавовски, што би се рекло нба речником "одбијали смо да умремо". добили су нас на суви квалитет, а шансе смо испустили у подгорици.

Botovi se ne svadjaju, oni samo istovare svoj djubar, upisu poene i teraju dalje.
S obzirom da se forsira onaj screenshot komentara koji ja nisam pisao (niti mogu da provalim koji je ono sajt), kontam da ga je pravio neko od vas u svrhu seoske prozivke. Ali ovako bez konteksta nema smisla.

e nemam pojma e
a i zabole me iskreno

шансе смо испустили у подгорици

E to. Jebi ga sada.

Valjda će se ekipa oporaviti za nove utakmice, i samo se nadam da se neće obrukati do kraja sezone, vratiti Pavlovića u ritam(kakav-takav) i čekati finale KLSa. Da stvarno prekinu našu dominaciju.

Gm,
radujem se sto smo izborili el a to sto je to na stetu patlidzana je samo plus. Tek cu se radovati kada i ako osvojimo aba i domacicu protiv koga god igrali(bud, cede, metalac, mega...)

Inace ako hoces o radovanju neuspesima rivalskog kluba vrati se samo godinu dana unazad.

Da stvarno prekinu našu dominaciju.

ovo ce tek biti show. Mi nalozeni da prekinemo dominaciju a vi nalozeni zbog ovog izbacivanja iz el(a i da upisete bilo kakav uspeh ove sezone)

Jedna stvar je sigurna. Sa ovakvim Pavlovićem nemamo šansu. Ako se čovek mentalno pripremi za te utakmice, možemo da iznenadimo u finalu KLSa. Jer je tačno njegov učinak nedostajao u poslednje dve utakmice.

ne verujem da ce uspeti da se pripremi fizicki je nemoguce da neko proguta toliko sperme

Dejan Musli dobio Partizan na BAT arbitrazi i nalozeno je klubu da mu isplati 156.000 evra.

Opaa, ko god da je pišao u WC-u Pionira, dođe mu Paćo bar 100k. Lepo.
http://www.euroleague.net/rs/50767/4e8a81df-0469-44c6-884e-110cb73806b9/207/filename/dejan-musli-profile.jpg

Mora da mu Ćoki rekao, da raskine ugovor, da bi prešao u CZV...ooou vejt.