Prijava

A i Dalo kazu nezadovoljan uslovima, premala plata za nosioca igre

Imal ko ozbiljan da se vrati da odigra sezonu iz ljubavi?

Hoće Pekmena da trejduju.

Ко је Глишић Милош? Добијао је неке минуте у последњих пар мечева.

Igrač iz mlađih kategorija, 97 ili 98 mislim. Igrao, tj sedeo na klupi i početkom sezone dok se nismo popunili.

Glisa je trenutno jedan od najboljih igraca u juniorima u Srbiji. Vazi za veliki talenat, i dominantan je u mladjim kategorijama.
Al tek za 5 godina od njega moze da se ocekuje nesto,ako se do tad ne izgubi kao mnogi klinci u prelasku iz juniora u seniore.

Tekma danas lagana ko perce, sledeca je sa musavima. Ne verujem da mozemo da ih spicimo sa 18 razlike, tako da prakticno tekma sa nikad manje znacaja. Ipak valja pobediti, cisto da znaju da mogu, trebace nam za kasnije.

Nije sledeća sa musavcima, prvo igrate sa Tamišom u Pančevu, pa tek onda u poslednjem kolu sa nama.

A jes, moja greska.

Kako god okrenete Dulo opet napravio perspektivne igrače od klinaca.

Moglo bi se ići na musavce. Mi domaćini. Čisto onako da se izderemo, jer nema rezultatski značaj...

Videćemo šta će biti od Glišića, pogledao sam, 98 je, na ovih par utakmica dobio šansu, imao neke bolje poteze od Bezbradice.

Moja baba ima bolje poteze od Bezbradice.

Daj neki dinar prvo

Dao ti bog srechu i zdravlje

Dalo index 24
Bezbradica 14 poena

Jeste da je protiv Tamisa,al ja odoh polako u atomsko skloniste, pozdrav dragi ljudi, divno je bilo poznavati vas

Danas tlačenje efempea.

Znam da neće biti tlačenja, ali pobeda.

Dobro neće biti pobede, ali ćemo skupo prodati kožu. :D

Nece biti zapinjanja ni od jednih ni od drugih...nema potrebe da se previse trose ili rizikuju ionako se igra svaki drugi dan

To i ja mislim, lagana tekma, dosta poena, mislim nasa pobeda jer nama "treba" da se malo psihicki povratimo nakon sto su nas pocistili u zadnje 3 tekme.