Prijava

па јесте смешна. мени паре не требају ал ајд дајте хахахха

држао оног јадног безбрадицу ложио га да ће направити играча од њега и да ће му дати да игра дечко стварно триповао да ће бити кошаркаш једном

Gaz prso si lepo anđele

je l da da jest? momak je odlijepio. eo ja tek sada uviđam, očiju mi.
za džukelu sam znao da je paljevina i primač, al ovo mudo je iznenađenje

Ај све ал како Пековић да буде председник? Једино да буде ту само као фигура а да други раде, нит уме нит има времена. Једино ако има везе, пријатеље па да упумпа неки динар или среди појачање.

Ako Peković bude predsednik, Rubio će nam biti plej naredne sezone :)

Sledeće strano pojačanje će vam biti Murat iz C tima Fenera.

Била би фора да се Пековић врати и буде председник-играч. И за коју годину постане и тренер, па буде председник-тренер-играч.

L@ki

Ај све ал како Пековић да буде председник? Једино да буде ту само као фигура а да други раде, нит уме нит има времена.

Veruj mi da Peković ima više nego dovoljno iskustva sa dovođenjem sirovina od preko sto kila u red.
http://www.pulsonline.rs/data/images/2011-09-20/12916_kiza9605_orig.jpg?ver=1317863503

u pizdu materinu, nije trener, nema veze

Groboši, od srca vam želim da se iščupate iz ove situacije, da budemo ravnopravni, pa da se krvimo.
Meni ne bi bilo zanimljivo da vas dobijamo po 40 razlike, pogotovo ne da se ugasite, što je velikoj većini grobara bila želja, kad je KKCZ u pitanju.
Da ne govorim koliko je bolesno postalo pjeniti na Vujoševićeve paranoje ili na to za koga mi ustvari navijamo, kako se zovemo, okle nam pare... Bolesno, jbg.
Gazimudo, brate, nadam se da se zajebavaš. Ako ne, onda si puk'o kao zvečka. I ti, Pseto, koji je kurac, i druga žena te ostavlja, m?
Toliko. A sad da nastavimo.
A ZAŠTO VUJOŠEVIĆ NE OPROSTI DUG PARTIZANU, KAD IZDAJNICIMA NAZIVA ONE KOJI TO NISU URADILI?! DA ČUJEMO!

Groboši, od srca vam želim da se iščupate iz ove situacije, da budemo ravnopravni, pa da se krvimo.
Meni ne bi bilo zanimljivo da vas dobijamo po 40 razlike, pogotovo ne da se ugasite, što je velikoj većini grobara bila želja, kad je KKCZ u pitanju.

+1 Без јаког Партизана нема јаке Звезде.

Napušite se vi mog jakog kurca, licemjeri.

I ti, Pseto, koji je kurac, i druga žena te ostavlja, m?

ахахахахахаха да си жив и здрав брт

ја вам не желим да се исчупате из ове ситуације. али не желим вам ни да се не исчупате. једноставно ме заболе у каквој ћете ситуацији бити. а ово да нема јаке звезде без јаког партизана и обрнуто је огромна глупост јер увек улети неко други ко је јак па се са њим крљаш.

Da posto zvezda i partizan igraju cele sezone meceve jedni protiv drugih, ima oko 50,60 derbija po sezoni, pa je zato jako bitno da budu jaki oboje jer ako neko nekog teslaci onda nema tu napretka..

Koje nebuloze leb ti jemen, to je garant neki cigan izvalio ono kad su se raspadali pa neki grobos u fazonu, jeste brt sve ok.

Сарказам у горњем посту.

Глупо ми да пишем СКЕЧ.

POĐIMO ČITATI JANPIJEVE POSTOVE DA ODMORIMO OD GAZIMUDA!

брате имаш бар два дербија у аба лиги плус ако се састану у плеј офу онда бар још 3 и имаш евентуално један у купу и два у лиги плус евентуално још три то је све триста године и да нема дербија нико ништа не би гледо овде гледали би сви тенис јер им се и од фудбала сере