Prijava

ајд увуко си ме да ти озбиљно одговорим:

-да постоји тема о ЈК срао бих њеним фановима директно у уста, овако јбг

-на помен његовог имена прва асоцијација ми је висок крвни притисак али ако то изузмемо после тога помислим да је човек са озбиљним психичким проблемом који баљезга шта му падне на памет

-нетачне су јер су нетачне, не мислим да ово морам да објашњавам

-можда не прима плату редовним путем али ми кажи да ли је истина да је од безбрадициног тате примао 5к евра месечно на руке да би "посвећивао пажњу" његовом сину на тренинзима? додуше и клуб је примао још 5к месечно али не причамо сада о томе

-његови изрази су ми одлично познати, да не серем превише али сам за њега и његову диплому средње школе доктор наука лично

Jebem li ga, čisto sumnjam da se on nauzimao plata poslednjih godina.

чекај бре брате јел ти имаш 5 година? па он можда није добио ни динара али ће једном добити сваки динар који му је био гарантован уговором јбг или ја нешто не знам? осим ако клуб не оде у стечај али ви то нећете дозволити лол. да је хтео да волонтира не би ни имао плату у уговору колико се ја разумем у логику

smarate pizda vam materina asocijalna

социјализуј ми се скурцом

Pobogu, hoces da kazes da ne postoji tema nigde na netu o JK? nisi tolika nubara da ne mozes da nadjes :)

na ovo sto se tice plata, nemam pojma stvarno, ne znam nista u vezi finansija kluba, a klub nam nije TRANSPARENTAN.
A posto tvoj jeste, mozes li mi reci da li je istina da Sofo igra za 400k + 285k za topli obrok (ukljucen i hladan milk sejk), da li je istina da je na 840 racun kluba iz Zeleznika uplaceno 2 miliona evra tokom 2014/15 sezone i da je onaj diplomac clan upravnog odbora u stvari zavrsio u na sedativima jer ga je prebio seceras od 50+ godina i to pred kamerama?

gazimudo je u pravu. bravo. pobijedio si.
pseto je debil kao takav, nema potrebe da s njim polemišeš.

не знам да има тема о ЈК а иако сам за дулоа доктор наука не умем да нађем тему мада нисам ни тражио

како знаш софову плату а не знаш безбрадицину?

не знам колико је пара уплаћено на рачун клуба из железника ја ево има два месеца навијам за ккцз

дипломац би логично пребио шећераша али је неко одлучио да га тужи за напад и онда се нормално мора представити као жртва, врло честа појава у данашње време

како знаш софову плату а не знаш безбрадицину?

a klub nam nije TRANSPARENTAN.
A posto tvoj jeste

e tako, malo sam vam podelio lekcije o logici, zdravom razumu i moralu, sad mozete nastaviti da smrdite u svojim odajama

мени се ипак чини да се премало интересујеш за свој клуб

не бих више вртео исте приче сваки пут ево не знам богуми ни око чега се води расправа осим насумичног бацања неких "аргумената" имам фантастичан предлог за црно-белу напаћену браћу овако ми смо двозуба србија и глупи и изманипулисани и навијамо за ралфа шумахера и плаћени навијачи и све смо што кажете све признајемо и дуло је легенда и човић је лопов и јака убо милутинова прстом у око и дробњакова тројка била чиста и гура нас држава а вас никад није значи буквално све признајемо ал само да не смарате више?

па да ли мислиш да тебе могу звати братом

Ma ne znam to za plate, nikada nisam ni znao. Ni to za Bezbradicu u njegovog ćaleta. Jebem li ga ko koliko prima. Siguran sam da platu nije uzeo odavno, a ako naplati kasnije kada bude neke love i treba da naplati. Hvala mu što nije uzimao kada je bilo teško. Tako ja to gledam. Ko oprosti vrh. Ko ne smara kada je teško odlično. Tako nešto gledam ja to.

ko te smara debilu je pitanje. dakle, ko te smara debilu

све то стоји и са тиме се слажем. само је смешна спика: ја бих радио и за један евро и тај један ћу ја да дам ако треба али ипак дајте 400к годишње хехе

Pa nije smešna spika jebem li ga. Znači kada nemaš da daš da te neko ne smara. A ako naplati kada bude kinte, onda super.