Prijava

ma vidim ja loše se živi
video sam ti na profilu myprotein i te sve neke reklamiraš ajdebogati

naćemo se jednom u otvorenoj kategoriji ili kada se popnem još 10ak kila do superteške

šta 10ak još 5 lol

Ja sam profi, ti si boranija.

ma ti u tvom pipkanju sa mokrim muškarcima možda profi

e jel ti džakić odgovorio za meč? :D

Nije, sisa jedna, blokirao na fejsu, ja mu pisao sms i zvao ga al nije se javio.

Јел неко зна нешто о појачањима?

U ponedeljak stiže plej

a sale kada će da batali pecanje?

Mozda vratimo Vladu Scepanovica i Vesu Petrovica iz penzije, nisu oni dugo bez kosarke, a oni su ipak klasa, brzo ce oni uci u formu za 15 mesto u ABA ligi i izbegavanje ispadanja

hahhaha kakav papagajski kljun jebem im mater šta uradiše od grba xD

dvoglavi orao neposredno nakon čeonog sudara sa šleperom

Dvoglavi papagaj ahahahha

Dalipagic dao uvredljiv intervju u kome kritikuje Pekovica i Partizan.

Kao sto sam sposoban da prepoznam rukopis Boze Koprivice, jos sposobniji sam da vidim Vesicev potpis u necijem saopstenju. Ovo i nije tako lose, teska vremena su dobra da se bagra filtrira i odstrani iz Partizanove porodice. Posle raspalog Zeravice, evo i Dalipagic se prodao za 3 ili cetiri nule. Odjebi iako si bio najveci.

Inace tek mozemo ocekivati ovakve stvari. U zakrzljalom panterskom mozgu strah dostize neslucene visine. I budali je jasno da FMP nema sta da trazi ukoliko nisu bar 7 puta jaci i ako Partizan ne placa igrace. Svaka placena prosecna petorka razvaljuje pantere. Jebiga, Dulo je cudo.

Vilijams, Dzenkins, Marjanovic, Dangubic, Mitrovic, Kalinic, Cirbes. Tim koji Dulo vodi na final four ko iz picke. Panteri jedva u drugi krug prodju i jedva dobiju Partizan sa Macvanom.

Bice jebanje, ionako su navikli.

http://kosarka.hotsport.rs/2015/09/06/nisu-svi-za-pekmena-legenda-kluba-porucuje-partizan-ce-postati-nova-kk-sledeca-sezona/

AJOOJ ŠTA JE REKO ĆOKI MAĐIJA SMIŠLJAO OVO MESECIMA DA UNIŠTI TEMELJE NOVOG PAĆE SA INTERVJUOM KOJI DAJE LEGENDA JUG KOŠARKE.

http://www.basketnews.lt/paveikslelis-89519-any686x686.jpg

Неко нам је близак са браћом Шарић :)

Гробари, како вас само није срамота да се радујете крвавим парама од дроге која је уништила ко зна колико српске деце и омладине, а неки од њих су сигурно и са Косова ајој ајој

Црногорски репрезентативац Никола СССС Пековић донео шаку долара и одмах постао битнији од Праје ајмеее

Је л' то тај морал?

to bi stevane bio ulitimativni argument u bilo kojoj diskusiji. vjerujem da bi ponavljenjem uspio iznervirati nekolicinu autora

Верујем ти, већ дуго мислим да си ти тај који то најбоље зна, ако ме разумеш.