Prijava

Umeo je i prošle sezone on u MZTu da pogodi, a valjda je radio dosta preko leta na šutu.

Ove dve utakmice 6/8, to su vrlo visoki procenti. Nisam pratio baš MZT prošle sezone.

Vidi Cveleta i iskustva. Tačno je znao da će sudije kompenzirati. Bravo.
Ne izgledate loše. Uz Murića i Andrića biće to solidna ekipa.

novi gtr haiku
oh kako nas je karao luvalu
pozelesmo da emigriramo u tuvalu

koja kosarka jebem ti civot treba terapija nba klipovima posle ovog :)

lepo zboris Gvozzdene

odvratna tekma

ko kadeti da igraju, a ovi imaju jednog švercovanog igrača i on se šprda sa ovom drugom ekipom

ceo utisak pojacava ova skolska sala lolo

kako je lepo videti ovoliki broj ljudi na temi. Odabrana ekipa, prati kosarku, jako je lepo citati njihove opservacije ovoga sto bi trebalo da bude kosarka.

Elem, menjam Partizanovih narednih 5 titula za tehnicku zbog flopinga floperu svako kolo.
moze cigan iz zvezde , al zvezda iz cigana nikad.
zna li neko gde zivi, hteo bih da uradim nesto za dobrobit partizana?

bozic jako dobro vodi utakmice, samo bez visokih tonova i tenzije, tajmauti moraju biti sto manje stresno iskustvo za igrace. rezultati i igra ce doci vremenom, a posto vremena ima neograniceno, ne brinem se za Partizan.

Гледао сам скоро цео меч са Металцем, а данас сам комбиновао са Премијер лигом и морам да вам кажем да ово враћа неке успомене. Поготово онај меч са Металцем личи на неке Звездине мечеве из сезоне 2010/11. Гомила неискусних и/или недовољно квалитетних играча у тиму, али се борбеном игром држе у мечу и онда пред крај проспу све што због неквалитета, што због неискуства. Чак је и Цвеле ту, само што тад још није био ни пунолетан. Не очекујем да ћете се баш грчевито борити за опстанак, контам да ћете бити на неком 9. месту. Кад се враћају Мурић и Андрић?

a cekaj stevane, jel ti mislis da ce Pekovic da dopusti da Partizan bude ovakav

Pricajte mi jos, zelim da znam sve o krizi kosarkaskog kluba.
Sta nam sleduje, kako treba da se ponasamo, kako da izaberem klub koji ce biti kriv za propast mog kluba, kako da nadjem "dokaze" da su funkcioneri drugih klubova krivi sto su funkcioneri mog kluba krali pare i poslednje,ali i najvaznije, u kom trenutku tacno treba da nadjem neki klub koji ima finansijsku stabilnost i dil sa vladajucom garniturom pa da pocnem da navijam za njih usput se praveci da je to moj klub?

@izijem flips
Да, зато што има тетоважу витеза са четири С, а пристао је на Вујошевићеву уцену да игра за црногорску репрезентацију. И зато што је близак са браћом Шарић који продају дрогу којом се дрогирају и деца од којих су нека сигурно са Косова. Ето, рекао сам.

u pravu si, a sad cu da dam moje licno misljenje vezano za Cvetkovica. Taj tip igraca mrzim kao sto su on i Mitrovic npr. iz Zvezde. On kao predstavlja pravog sportistu, zdravog zivota i plemenitih vrednosti, pravog mladog coveka i igraca. Secate se kako su ga jedno vreme dizali u zvezde najbolji igrac nas, naslednik Djordjevica. Znam jednom kad sam gledao tekmu sa Igokeom u sezoni kad su Dozet i Jorovic igrali, prebrutalna ekipa Igokee, a za Zvezdu igrao Rakocevic i izmedju ostalog i Cvetkovic. I sad Zvezda je izgubila tipa jedan ili dva razlike, i vidim Cvetkovica kako istrcava iz hale, sav onako pogodjen sto je njegova ekipa izgubila, utucen, ljut, nervozan i ode u auto.

Sad smo velika srecna porodica, izlivi ljubavi su pozeljni ali se mora znati gde je kome mesto.
Tata je glava kuce, a starija sestra mora imati prednost u odnosu na mladjeg brata jer tako bog zapoveda!

Dok je tako, bice i sloge.

gazimudo brate ti si bas tesko podneo sve ovo