Prijava

Uprkos teroru vecinskih Cokijevaca i trojanaca iz nasih redova (citaj truc muc) tema ce biti odbranjena. Sisajte ga cigani bice silovanja.

Truce ti si nisi grobar, ne kenjaj

не капирам, хоћеш да кажеш да само гробари кењају?

ЈА САМ ГРОБАР МНОГО ВЕЋИ ОД ТЕБЕ, ГДЕ СИ ТИ БИО КАД СМО ГИНУЛИ ОВДЕ ПРЕТХОДНА ДВА ПЛЕЈ-ОФА?

Ne pitaj, u tri picke materine. Cim se ukazala prilika, evo me da branim ponos Srbije od podivljale vecine.

Hahaha jebe vas truc ko da ste mu rod

Me jebemo mi to bombaš lagano ove godine. Pseto krade trofej ABA lige i pokušava da stigne u Bečmen sa njim, ali pošto mora preko Kose, ja ga zaustavljam, vadim iz firminog kombija i otimam trofej nazad

Trojanac ciganski jebem ga usta

Simon kapiten i ja u firminom kombiju cepamo autoputem trofej je nas

Simon kapiten i ja u firminom kombiju cepamo autoputem trofej je nas

Zaboravio si da ja radim u firmi koja je baš na tom autoputu kojim bi da promakneš ahahaha

Trojanac ciganski jebem ga usta

Hahahahaahhahahahahaha

Zamisljam scenu kako 14 grobara u novom ikarbus autobusu juri mene i simona kapitenau firminom kombiju sa sve trofejom xd

Zamisljam scenu kako 14 grobara u novom ikarbus autobusu juri mene i simona kapitenau firminom kombiju sa sve trofejom xd

ahaha Ikarbus-Mercedes da se razumemo, poskakuje kako kokne rupu, ali ne mogu da zamislim Simona kako vozi. Ti voziš kombi, a Simon stegao trofej ne ispušta ni kada vi poskakujete

хеј, бомбас, нећемо сад да се псујемо. ти си вероватно гастарбајтовао у три пичке материне док смо ми овде трпели и гинули. само газимудо је три пута гинуо за нашу ствар. а сад си дошао да шириш неки оптимизам кад имамо џилета да лови црнце. где си био док је пера водио тајмаут?

Zamisljam scenu kako 14 grobara u novom ikarbus autobusu juri mene i simona kapitenau firminom kombiju sa sve trofejom xd

лол, све уз ову музику:
https://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg

ahaha to je ta muzika za tu scenu

i sto je zanimljiv u picku materinu

Дерел Вилијамс ошо у Хапоел, штета, добар беше када је ушао у форму.

Je l potpisao Tariko Vajt?

Cuo sam da jeste.

Izgleda da dolazi do obrta po pitanju Milutinova...