Prijava · Registracija
Thumb 36fae0eba84ceac2280d8f53e74aa1e7 1

FAĐO

Otkud sad da Džilo ne zna? Šta bi sa onom spikom od prošle sezone da je džilu zvezdin tim igrao bi F4?

Thumb partizan

bombas

Fadjo moj te gadjo

Thumb img 20161108 085923

Митке

Може неко да намонтира Џилету на главу оно терминаторово око уз реплику "Ајлби баааак!"

Thumb partizan

bombas

Pa mozes ti u fotosopu

Thumb img 20161108 085923

Митке

Солидна доскочица.

Thumb partizan

bombas

http://www.mozzartsport.com/vesti/slucaj-spijunaza-partizan-cedevita-se-uplasila-nebulozno-objasnjenje-mrsica/162416

Kao sto sam i rekao, strucno oko moje je odmah videlo tendenciju poganog bugarina Mitrevskog od pocetka utakmice. Tedeski je zavrsio zemljaka na vreme mamicu im jebem bugarsku u picku.

Thumb thumb

Bosko Simic

Puno srece groblje, nadam se da okrecete ovu seriju

Thumb ezgif m

Dionysio

Voleo bih da paćo igra nekrovno takmicenje samo da vidim opet paćine navijace ponovo na forumu forumu ljutog trolovanja

Thumb ezgif m

Dionysio

Džilo kad je posle prve utakmice pricao posteno je da se igra majstorica, vidimo se za 14 dana opet ovde i slicno, kao djb radulovic kad vice SAMO DA UDJEMO U DRUGI KRUG I ONDA JE SVE MOGUCE xD

Thumb ezgif.com abde45f0a8

Znajući kako Cedevita igra ove sezone, ne bih ništa komentarisao do pred sam kraj utakmice.

Thumb pujdo

Anarchyst

Ali koliki je panj ovaj MAjstorovic, neveruem

Thumb ezgif m

Dionysio

+1

Inace al polepi crncuga Ubicu ajoj

Thumb thumb

Bosko Simic

Surna i paskolo braca

Thumb thumb

Bosko Simic

Surna je amerikanac hahahaha jebem ti

Al kakav dijalog sada dzikica i lukovica lol KOJI MISMEC?

Thumb ggg

Shomy23

ja navijam za partizan jer smo mi pre svega srbi pa tek onda rivali

Thumb thumb

Bosko Simic

Ja navijam da partizan pobedi jer titula nije titula ako ih ne pojebemo u finalu

Thumb thumb

Bosko Simic

Gledas li djordjevicu ludog bircu

Thumb pavkecpikolo

L@ki

какво је то презиме Шурна а амер

значи у једног тренутку имамо ситуацију да Биртч узима 3 шута за 3 у 3 везана напада.... чудновато