Prijava

KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
JEBE METALCA U VALJEVA SRED?

PAR TI ZAN!

JEBAĆE VAS EŠTOOON MIČEEL!!!!

Jeste i Misanovic ce da nas jebe. I Popovic . I svi ce da nas jebu. JAKO.
DUPETOM OKO KURCA

Svi će nas jebati, jeste, evo dosad smo sve izgubili pa će tako biti i do kraja Superlige. Taj metalac, je jedva izašao na kraj sa Konstantinom kući, timom bez centra, kako misle da to urade protiv Partizana, tima koji u svojim redovima ima Muslija? A?

gazimo vas danas bre Bo jan Ba kić ale ale o!

a možda nas pustite da se lakše protera Miško iz prve 4

JEBEMU OCA NAŠO SAM LINK, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AHHAHAHHAHAHAHAHHAHAH AU ASAM SE VALJAO HAHAHHAHAH

Lovernj ide i zamalo da padne onda Bogdan prima loptu i prokliza 2 metra hahahahhah au

Iz navedene vesti.

U prvom napadu "crno-belih" po parketu su se "isklizali" Bogdanović i Bertans, posle čega je sudijska trojka u razgovoru sa trenerima i delegatom odlučila da odloži početak meča.

Ako je tako stvarno, veliki minus za organizatora, ogroman. I ako ne može da se igra, lepo se registruje utakmica za nas i ko ih jebe, bolje to nego da nam se još neko povredi, a kakvo je stanje na terenu ne bi me čudilo.

А ко преноси текму, ако се настави?

volim ovo samo što se pokazao valjevski seljački mentalitet došla stoka sad da gleda, tako se delom i stvorila vlaga

Ma ko ih jebe, što su prepunili halu? Ako je kapacitet 500 do 1000 manji, a hala nema klimu, primaš toliko i ćao. Klub treba da snosi posledice što ne može da obezbedi teren za igru i toliko, ako se bude danas igralo povređuje se jedan Partizanov igrač gotovo sigurno.

slažem se, elem, nije ono bilo ništa da su pali Bogdan ili Bertrans, bezopasno potpuno i pre početka je sudija hteo da odloži

Bezopasno je izgledao i Bertin doskok prošle sezone pa je pokidao ligamente.

Ladno izašli igrači na teren.

Kažem ti samo za ono što se desilo sad, ni nalik tome

Samo da svi ostanu čitavi i ja sam zadovoljan.