Prijava

Da se neki drugi tim pao u Partizanovu grupu, njihovi navijači bi rekli da je evroliogaška. :)

uvek mi je bilo fascinantno ovo rasporedjivanje po sesirima

kao da neki daunovac random trpa klikere u bubanj

Ma njima je evroligaška grupa kad upadnu sa njižnim i random fincima lolo

Nimburk 1. sesir hahahaahah, Buducnost i Krasni 3. sesir ahhaahhahahahaa

To je zato sto je izjednacen koeficijent Evrokupa i Evrolige.

Drugim recima, bolje igrati EK i dogurati do polufinala, nego EL i proci u top16

Da se neki drugi tim pao u Partizanovu grupu, njihovi navijači bi rekli da je evroliogaška. :)

a da je neki drugi tim upao u ovu grupu vaši navijači bi ovu grupu nazvali boranija grupa, a sad je grupa smrti lalalallalhaha

.pazi ovo JBT

be like: AJDE DA PODELIMO EVROKUP U DVE DIVIZIJE, IMA NEKO IDEJU?
IMAM JA! HAJDE DA OVI IZ ITALIJE, NEMACKE, FRANCUSKE, SPANIJE ne moraju da provedu vise od 2 sata u avionu

A OVI DRUGI PRIMITIVNI ORGANIZMI NEK PUTUJU TAMO SA ESKIMIMA PO 2800 kilometara

a da je neki drugi tim upao u ovu grupu vaši navijači bi ovu grupu nazvali boranija grupa, a sad je grupa smrti lalalallalhaha

Sacekajmo tamo negde januar, februar kad cete da kmecite sto su EK i EL izjednaceni :D

Ako ispadnu ove godine u EL u grupi ne treba ni da ulaze u njega bolje odma u EC lolo

Uzimamo ABA ligu, Cipiripi i Domaću ligu.
Efempe uzima Vatrosprem kup i to je to.

Opet im Dule nabija šizofreniju do maksimuma u predgrađu.

fanaticni hromozome uzivaj u igranju evrolige dok ne ispadnete poyy

Ja nama predvidjam susret sa Zvezdom u Evrokupu, i tu cemo da izgubimo, pa ce oni da se napale, a mi 'vamo ojebemo u vaznim utakmicama. PO BOG ZNA KOJI PUT OVO KAZEM, ALI SAMO DULE DOVEDI NEKOG, BILO KOGA DA JE VIDO LOPTU JEBEMUMATER

Skinut vam je BAT

Znaci danas potpisujemo dva pojacanja, pa kad nas opet tuze i blokiraju bole nas kurci :D

Trebalo bi da regustrujete odmah danas, ceka vas dug za kingsija i on vas je tuzio ko klobucar.

Dule reaguj, dovodi Brajanta! :D

Kurac, nije jos skinut BAT

Pseto, mislim da je Kinzi isplaćen