Prijava

Kad je krenuo da se diže.

Деци после 4-ог разреда не треба улазити у собу! :D

I ne treba im praviti pite, torte i slično, samo sitni kolači.

to da jezo, tek kad se probije rupa pocine prava zabava :3

Али пипкање, диркање, јахање фотеље и трљање о оштре предмете није маструбација. Она почиње тек касније. Деци после 4-ог разреда не треба улазити у собу! :D

Objasnila :D

Jednog dana reših iz zajebancije da turim kitu u zemlju baš da vidim šta će da bude.

To je taj istraživački duh koji krasi mlade srpske mozgove.

Nego, imate li i vi devojčice neki sistem za nadmetanje u mladosti, tipa turite nešto pa merite koja je dublja?

Црнигрујане, куцај "клиторис" na гуглу!

e to je kul ideja..ja sam za, aj problem je sto su sve zene kao fine i te fore. i ne razumem kad se moje drugarice kao kriju i sramota ih je..od cega ? imam ja isto sto i one..glupost...

Brate, drkanje je sve što uključuje seksualni doživljaj (vrhunac, snošaj, štagod) ali se izvodi samostalno (ili ako platiš nekome da ti to uradi). Dakle trljanje o fotelju, ormar ili parket jeste drkanje, samo ne rukom nego nekim predmetom.
Oćete da kažete da drkanje čke vibratorom ili dildom nije drkanje?
Ili ako se dve ribe jebu u čku strap on-onom to onda nije jebanje?

Црнигрујане, куцај "клиторис" na гуглу!

Ma nije valjda po tome? Znaš ti da se kaže da je samo jedan korak od ribe s velikim klićom do lika s malim mićom.

Индустиал, онда је ирска кафа алкохол! :D

Čija je dublja? LOL, pa ja više volim da je "plića" i uža. Em brže završim, em mogu da kažem: el vidiš koliki mi je rac, ne mož ni da uđe lepo!

Индустиал, онда је ирска кафа алкохол! :D

A ne, ne mešaj jebanje i alkohol. Ustvari, da ne budem licemer: mešaj jebanje i alkohol.

ali se izvodi samostalno (ili ako platiš nekome da ti to uradi)

Onda to valjda više nije samozadovoljavanje. Klimave su to definicije, neki pod ful seksualnim odnosom podrazumevaju samo istovar robe u magacin, nema prskanja po taštinim omiljenim zavesama.

У сваком случају, ништа не може да замени "нормалан" секс. Да не улазимо у дубљу терминологију.

Koja pizdarija od klipa. Hahaha, boles' :D

nema prskanja po taštinim omiljenim zavesama.

Ахахахаххаххаа!!!

У сваком случају, ништа не може да замени "нормалан" секс. :D

Da, može! Dva (ili više) normalnih seksova.

nema prskanja po taštinim omiljenim zavesama.

У чему је онда чар?