Prijava

Imao sam oko 11-12 godina. Šta znam. I u početku sam drkao samo dok sam se tuširao, bez njave i drugih vizuelnih pomagala.

Čuj normalan seks, dok imaš jednocifren broj godina?! Pa tad je samozadovoljstvo, najveće zadovoljstvo. Osim možda kad postigneš gol, ono prečka-linija-prečka-gol.

Што јес јес. Или кад поправиш 4+ на 5-.

Oko 7.
Bilo lepo.lololo

Ne sećam se kolko sam godina imao, znam da je bilo leto i da je na rts-u išo neki film sa merlinkom.

На Мерлинку? Не сеееери?!

У чему је онда чар?

Pa u čemu je generalno čar :)
Seks je 40% hype, 20% nagon, 20% navika a ostatak zadovoljstvo.

Odlagao sam ovu rabotu sve do drugog razreda. Naravno, u početku ne možeš da svršiš nego cepaš dok ti kure ne da signal u vidu golicanja da više ne može. Ili, ako bi gledali iz ugla jednog optimiste, svršiš, ali vazduh.

Али пипкање, диркање, јахање фотеље и трљање о оштре предмете није маструбација. Она почиње тек касније. Деци после 4-ог разреда не треба улазити у собу! :D

Perfektno objašnjeno!

Прво сам почео да јебем, па сам онда одлучио да јебем само особе које волим, стога сам почео са самозадовољавањем. А кад, не знам.

Ja sam počeo onda kad sam završio školu, odslužio vojsku, zaposlio se i oženio se!
Zbog toga mi se i nije osušila kičma!

Ja sam bio šesti razred čini mi se ali nisam znao ništa o tome pa sam nekih 3-4 meseca obustavljao radnju pred kamšot, jednom sam se zaneo kad eto ti nekog čudnog osećaja radosti i sreće a i punih gaća nepoznate tečnosti... Inače jednom sam uradio to i uz spot Jelene Karleuše za pesmu "Samo za tvoje oči", to mi je nešto ostalo u pamćenju, jebiga, bili smo mladi i ja i JK, a znate kako je to mladost-ludost...

Inače jednom sam uradio to i uz spot Jelene Karleuše za pesmu "Samo za tvoje oči"

Valjda to nije ostavilo negativne posljedice po tvoju psihu... :)

Valjda to nije ostavilo negativne posljedice po tvoju psihu... :)

Ne, taman posla, ja sam još i dobar, a vidi ovog ludaka što ga drvio na Jelenu Karleušu, hahaha, kakav bolid, buahahahaha, sve ću ve potepam... :)

Inače jednom sam uradio to i uz spot Jelene Karleuše za pesmu "Samo za tvoje oči"

Ja uz njenu pesmu ne bih mogla ni nuždu da vršim.

пре 6 минута.
лоололол