Prijava

Ахахахах. Има следеће године да конкуришем за дом у Нишу, иако би ми факс био дупло удаљенији него што ми је удаљен од стана. Да сам знао и ове би конкурисао.

Јеботе, како сте несналажљиви, виш и ја сам размишљао о томе, да се пријавим код тетке у Чачак и дузмем дом у Бг-у, интересантно би било. :) Мада ме мрзело да се цимам, а и видећу да ли ћу да наватам неко друштво за изнајмљивање стана догодине. :)

Е Фејзе, а шта планираш дупишеш следеће године?

Фејзе, дођи на ЕТФ да будеш расан к'о Реме и ја!

По колико се сад продају места?

Млатони ја већ јесам расан! КАЦАМ РАСАН!

Jel mora i ovde da se melje o ETF-u?3:)

Ахахахах. Има следеће године да конкуришем за дом у Нишу, иако би ми факс био дупло удаљенији него што ми је удаљен од стана. Да сам знао и ове би конкурисао.

Што би ти у дом? Из дркања? Ако је зато, ја бих ипак препоручио да останеш кући јер, јебига, неко ко није из Ниша ће остати ускраћен за дом, а можда чак и за саме студије. Оно, треба имати у виду осим ако ти озбиљно не треба јер си и ти у неким говнима, а то је нека друга ствар.

Ja sam cuo neke price da u Loli postoje i apartmani koji mogu da se zakupe (po nesto visoj ceni od soba). Da li su to Sabrana dela Hansa Kristijana Andersena ili je stvarno tako? Koliko je tesko dobiti tako nesto ako ocene nisu problem?