Prijava

Ne znam da li je vec bila tema ali... Zanima me da mozete bilo sta da promenite u vezi svog fizickog izgleda sta bi to bilo?Smrsati,ugojiti se,promeniti boju ociju boju kose,imati kosu,produziti polni organ,smanjiti ga,promeniti ga,izbeliti zube,nabaciti plocice...you name it

фали ми 20 кила, фали ми нешто косе на темену... то је то. не бих да теоретишем о боји косе, боји очију и тако тим срањима, то ми је што ми је и задовољан сам. чак и китом лоло :D

Dvaes kila dobiješ od mene gratis, sa sve kosom na temenu, gde sam jedino nesebično podaren njome... Možeš i dlake na leđima da dobiješ od mene na poklon u paketu! :-)))

Fali mi ESPB bodova, a kila imam visak.

Imam slobodnog vremena, ali ne i discipline da sa njim uradim nesto korisno.

Fali mi pripadnica suprotnog pola, a imam previše dioptrije.

fali mi motiv da učim :( a imam previše gradiva

Fali mi pripadnica suprotnog pola, a imam previše dioptrije.

Ахаха :)

Dvaes kila dobiješ od mene gratis, sa sve kosom na temenu, gde sam jedino nesebično podaren njome... Možeš i dlake na leđima da dobiješ od mene na poklon u paketu! :-)))

договорићемо се око трансакције, а те длаке на леђима већ могу и да препродам лоло :D

Paa... ja ovaj imam desetak dlaka na grudima. Sad, ne znam je li bih voleo da imam još, da budem ko Mič Bjukenon, ili da potrgam ove askete sa grudi. Ali su mi prirasle srcu. Eh, 12 veličanstvenih...

Dvaes kila dobiješ od mene gratis, sa sve kosom na temenu, gde sam jedino nesebično podaren njome... Možeš i dlake na leđima da dobiješ od mene na poklon u paketu! :-)))

da nijesam ja ti?

Šta mi fali: tri sisate, jedre vrcoguzne seljančice; odmor i bezbrižnost; ćevapi sa Lončara; da se napijem za tridesetak maraka u seoskoj diskoteci jer je pivo 2 marke pa da tako pijan pravim budalu od sebe; da živim sasvim običan život; da zasednem kraj kazana kad se peče rakija.

Šta imam previše: obaveza; stresa; previše Švajcaraca oko mene, ako hoće neko neka uzme sebi dva-tri komada (ali da upozorim - i pored toga što malo jedu, nikave koristi nemate od njih, bolje nabaviti morsko prase, tj. morsku krmaču, koja će da se oprasi kad je morski vepar spava pa da ti donese morske prasiće koje možeš prodati na morskoj stočnoj pijaci ili nekom šverceru morske prasadi).

Konstatacija: Pukao sam kao himen hipsterke na koju se natovario preldžija Krajišnik sa Manjače, koji ima 120 kila u dlakavoj stomačini, radi na pilani i jednom rukom uređuje prasad (ne morsku, nego pjetrene ili jokšire)!

Мог'о бих да смршам малололол

Како ми каже фамилија "Само ти фали женско, а сад седај и учи !"

Fali mi strpljenja za idiotluk a imam viška nagona za davljenjem golim rukama proizvođača istih.

Fali mi decimetar visine, imam previše energije u sebi, imam previše loših ocena, fale mi živci.

Da izgovorim makar jednu manje kad pobesnim.

Fali mi isto ovo što i Luksu a viška imam jedno 20 kila cirka, sve čista slanina pa ko hoće nek uzme. I još imam viška dlaka, ako ima neka pletilja daću joj displete jedan džemper da se ugreje, biće i za rukavice i vunene čarape.

Eto debeli i ja sam dlakav kao cetrdesetogodisnji srbin.Boli me kurac furam brkove u cetvrtom srednje

Fali mi lepsa polovina a sve imam I psihicki i fizicki!!! i praznu gajbu uvek ali bukvalno...