Prijava

Hitno mi treba cimerka za stan karaburmi, cena je manja od sto evra, ima net grejanje korišćenje kupatila bla bla. Detalje dam preko pvt-a.

Чек, зар ти не беше мушкарац?

coek zna sta hoce :)

Па, има жена које исто траже цимерку. Е, сад, теби на профилу пише да си женско. И оне се, мислећи да си женско, договоре да се нађу с тобом, видите се и цврц - цајпер у дупе. Паметан си ти дечак. :)

Pa, dobro, em dobiju sobu, em osete lepote snošajenja sa mnom. Što se mene tiče, to je win-win situacija za njih.

Разумљиво. Данашње жене треба да схвате да је фрај курац данас премија.

Чек, зар ти не беше мушкарац?

He! Зашто сви то мисле?
ЕДИТ: Вероватно зато што пише у мушком роду, и ка
е да је мушко.лолол Али неје.

Стварно, пише у мушком роду - ко би помислио на основу те чињенице да је мушкарац?
Свашта. :)

Džimi decxko, što spemuješ mesto da budeš uzoran moderator?

Стварно, пише у мушком роду - ко би помислио на основу те чињенице да је мушкарац?
Свашта. :)

Хахаха! Ма пише и у женском. :)

Pisalo sam i u srednjem. Lolo. Dobro, edi, predži sad slobodno na drugu temu:)

Каква случајност, баш сам почела да тражим цимерку!

Иди бре, ко је сад који род?

Чекај, је л' си мушко или женско? Ајде сад, без фолирања. Можда могу да ти нађем цимерку.

Samo vi plaćajte besplatno seks čejndž, vidite šta su uradili od uroša zlotvori! Onako muževan mladić, šta sad napraviše od njega...

Чекај, је л' си мушко или женско?

Treba mi ovo za moju sestru. Ta baba valjda ne želi mužjake da prima.

Реци им!
Чула сам и ја те приче да маторци који издају стамбени простор искључио желе лезбо шеме у својим одајама.

Чула сам и ја те приче да маторци који издају стамбени простор искључио желе лезбо шеме у својим одајама.

To! I garant vire kroz rupe na zidovima i masturbiraju na rvanje mladih provincijalskih djeva, karakondžule matore....