Prijava

Teme za severnu konferenciju.

Ponedeljak 24. 10.

V for Vagina - Crno
Izvini se Đuri što te je tukao

Da se nosiš u pičku materinu (i ti i tvoje dobar dan)!

Šekoslav - Bojanboj
I posle petnaest godina ti bude bolje.

(Ideš 3 puta dnevno u teretanu,) (guraš kontejnere do Save i nazad.) Jebeš ko lud, ako imaš šta. Ako nemaš, jebiga(, samo guraš kontejnere.)

SamjelElDžekson - Ox
Ja bih da mi to koljemo, kume

(Mene,) ako se sete (na dan bezbednosti), sete se. Ako se ne sete, nikom nista

Facafacaa - Tetka Drol
Ne brinite puška je zakočena.

Ustaj sine, oči majkine, (došla milicija da te vodi).

Svaki učesnik treba da uzme prvi citat, ceo drugi citat ili deo iz drugog van zagrade za svoju temu, po sopstvenom izboru.

Molim članove kada vide ovo, da kontaktiraju svog protivnika, i tako se što pre dogovore sa njim kada će sutra postaviti definicije, odnosno u koliko sati. Kada se dogovorite, pošaljite PVT Stefanu Kostiću (jer je jebeni nolajfer i nema svoj život, lololo). U slučaju da on nije aktivan (yeah, right) u trenutku kačenja definicija, kontaktirajte aktivnog moderatora.

P.S. U slučaju da niste pročitali gore navedeni tekst ili neki od zilijon prethodnih, od sada se termini NE PIŠU na temi, već samo MODERATORIMA koji su aktivni na temi ili Stefanu Kostiću.

Tetka Drol

http://vukajlija.com/ne-brinite-puska-je-zakocena/483498

14:2

7

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Facafacaa

http://vukajlija.com/ustaj-sine-oci-majkine-dosla-milicija-da-te-vodi/483502

32:5

6.4

Teme za istočnu konferenciju.

Sreda 26. 10.

Bobi Braun - Apofis
(Vidiš )s kojim se predznanjem ide u kafanu

(Ja sam pošteno radio,) izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju.

Luksdoc - Aleksandarkg
Mesi, mesi, neće ništa da ti škodi.

(Izvin'te što vas budim, htedoh samo da vam napomenem,) šminka vam se malo uzjebala.

Natnat - Lexa
(Sido) rodila si idijota.

(Sad mu nije ništa,) ubio si ga k'o zeca.

Burzum - Slavk0
Ako ostane sa mladićima, napunićemo je glavićima.

Da se ja pitam, ja bih proterao (autobus) ovuda.

Svaki učesnik treba da uzme prvi citat, ceo drugi citat ili deo iz drugog van zagrade za svoju temu, po sopstvenom izboru.

Molim članove kada vide ovo, da kontaktiraju svog protivnika, i tako se što pre dogovore sa njim kada će sutra postaviti definicije, odnosno u koliko sati. Kada se dogovorite, pošaljite PVT Stefanu Kostiću (jer je jebeni nolajfer i nema svoj život, lololo). U slučaju da on nije aktivan (yeah, right) u trenutku kačenja definicija, kontaktirajte aktivnog moderatora.

P.S. U slučaju da niste pročitali gore navedeni tekst ili neki od zilijon prethodnih, od sada se termini NE PIŠU na temi, već samo MODERATORIMA koji su aktivni na temi ili Stefanu Kostiću.

Drugi krug kupa je zvanično završen.

Treći krug iliti polufinale konferencija izgleda ovako:

Raspored trećeg kola će biti okačen sutra u toku dana na temu za informacije.

Termini trećeg kola:

Zapadna konferencija:

Nedelja 30. 10.

Janpi - Kramponom

Venus - Messalina

Južna konferencija:

Ponedeljak 31. 10.

LOL - Ming

Stormborn - SMarko

Severna konferencija:

Utorak 1. 11.

Tetka Drol - SamjelElDžekson

Crno - Šekoslav

Istočna konferencija:

Sreda 2. 11. 11.

Burzum - Bobi Braun

Natnat - Aleksandarkg

Teme će se po konferencijama postaviti na temu sa informacijama po sledećem rasporedu:

Subota 29. 10. - Zapadna konferencija
Nedelja 30. 10. - Južna konferencija
Ponedeljak 31. 10. - Severna konferencija
Utorak 1. 11. - Istočna konferencija

Za treći krug KUP-a, teme su iz domaćih rep ili tako-nešto pesama.

Teme za zapadnu konferenciju su iz pesme "Katrin", koju izvodi "Vudu Popaj":

http://www.youtube.com/watch?v=PgYcMNFNnek

(A) debela je bila i slatka ko bonbona.
(Odvedoh je u) mali restoran s dobrom klopom.
(Al') ukrala je čaše jer krađi beše sklona!
Predložih joj da dalje krene sa mnom (jer sam lopov!)

(A njezin muž) hteo je od nje da pravi čvarke,
(I rekla je da) beži od svog debelog muža.
Ma nije rekla ništa, podrignula je samo,
(i) pružila mi ruke kao sebe da mi pruža!"

Svaki učesnik, kao i u prvom kolu, treba da uzme jedan red, ili dva spojena, odnosno stih ili dva spojena stiha (ukoliko samo spojeni imaju smisla) po sopstvenom izboru.

Novitet je, moram ponovo da naglasim, to da reči iz zagrada možete da izostavite kako bi imali smisleniju sintagmu ili frazu, da vas ne ograničavaju neki prilozi, predlozi, veznici, ukoliko se odlučite za samo jedan stih.

Molim članove kada vide ovo, da kontaktiraju svog protivnika, i tako se što pre dogovore sa njim kada će sutra postaviti definicije, odnosno u koliko sati. Kada se dogovorite, pošaljite PVT Stefanu Kostiću (jer je jebeni nolajfer i nema svoj život, lololo). U slučaju da on nije aktivan (yeah, right) u trenutku kačenja definicija, kontaktirajte aktivnog moderatora.

P.S. U slučaju da niste pročitali gore navedeni tekst ili neki od zilijon prethodnih, od sada se termini NE PIŠU na temi, već samo MODERATORIMA koji su aktivni na temi ili Stefanu Kostiću.

Za treći krug KUP-a, teme su iz domaćih rep pesama ili tako-nešto pesama.

Teme za južnu konferenciju su iz pesme sa kojom mnogi autori sa sajta mogu da se poistovete, a u pitanju je "Papučar", koju izvodi "Ajs Nigrutin":

http://www.youtube.com/watch?v=flZ0_qTlUps

(Uveče) na karte kod koleginice s posla,
(ovako) dobrog zezanja (meni) nikad dosta.
Gde sam bio sinoć (pogađajte dvaput),
(gled'o na diskaveriju) kad je gekn'o mamut.

(Redovno takođe) odlazi na jogu,
šta radi posle s trenerom (to da znam ne mogu).
(Al' uvek mi se) javi porukom na mobu,
(da) spremi(m) kupatilo i u kadu sipam vodu.

Svaki učesnik, kao i u prvom kolu, treba da uzme jedan red, ili dva spojena, odnosno stih ili dva spojena stiha (ukoliko samo spojeni imaju smisla) po sopstvenom izboru.

Novitet je, moram ponovo da naglasim, to da reči iz zagrada možete da izostavite kako bi imali smisleniju sintagmu ili frazu, da vas ne ograničavaju neki prilozi, predlozi, veznici, ukoliko se odlučite za samo jedan stih.

Molim članove kada vide ovo, da kontaktiraju svog protivnika, i tako se što pre dogovore sa njim kada će sutra postaviti definicije, odnosno u koliko sati. Kada se dogovorite, pošaljite PVT Stefanu Kostiću (jer je jebeni nolajfer i nema svoj život, lololo). U slučaju da on nije aktivan (yeah, right) u trenutku kačenja definicija, kontaktirajte aktivnog moderatora.

P.S. U slučaju da niste pročitali gore navedeni tekst ili neki od zilijon prethodnih, od sada se termini NE PIŠU na temi, već samo MODERATORIMA koji su aktivni na temi ili Stefanu Kostiću.