Prijava

Dosta dugo me ovo muči, i često me toliko izbaci iz takta da se zapitam da li je to uopšte stvarno tada, ili neko vodi žestoku zajebanciju sa mnom. Je l' stvarno moguće da ženski mozak može da napravi slona od nekog malog, izmrcvarenog miša?
Daću 2 primera iz mog života, pa me zanima kako bi vi reagovali na njih:

1. Devojka ode da povraća i 4 dana ne jede, jer je dečko koji joj se dopada komentarisao na slici neke druge devojke.

2. Dečko je imao neki polu-perverzni čet sa drugom devojkom, a njegove deovjka to pročitala. Reakcija se svela na to da joj je svaka treća rečenica '' ubiću se '', da histeriše po ceo dan, plače i govori da je uništena zauvek.

Preterivanje, ili sam samo ja lud što to vidim tu?

Ko-te-jebe-što-komentarišeš-koješta-i-vodiš-polu-perverzne-četove.

Inače to je sasvim normalna reakcija za ženskog manijačkog kontrol-frika.
I opet: Ko-te-jebe-što-si-gledao-samo-u-sise.

svakodnevna normalna pojava i ti joj tu... ne možeš pooomoći :))

ahaha crnigrujan je shvatio:)
nisi lud chavez i jeste žene često preteruju mnoooogo..tvoji primeri su baš naglašeni ali se dešava i meni prznajem..
Nažalost jedina je razlika među ženama u tome da li su svesne preteranih reakcija i da li umeju da se zaustave, izdistanciraju, razmisle ponovo iz nekog drugog ugla..to je već stvar godina iskustva i zrelosti..
Mislim da je celokupno problem u samopouzdanju.

Gde vi nalazite te žene?

Gde vi nalazite te žene?

Stvarno Chavez jebote

Ja opet znam muškarce koji ako im se ne digne u stanju su pobiti ulicu. Ili naprave rat da bi im se dizao i tako to... Svet se vrti oko kite i para. Mislim da su prve samo teatralne a ovi drugi opasni.

Pa ti si naš'o vanbračnu ćerku Svetlane Bojković i Siniše Pavića!

Ne, pa nisi samo ti. I meni se ljudi stalno nešto išćuđavaju što nisam psihopata, a što je najcrnje, nisam baš normalna.:)
Pa se pitam, da li muškarce inače više privlače psihopate ili je sve stvar proste statistike? Kao, ima više histeričnih žena. Žene histerišu i imaju preterane reakcije jer su seksualno nezadovolj(e)ne, tako da, okreni obrni, svi smo krivi, samo su neki krivlji.
Ne mož ga premerimo.

Pa ti si naš'o vanbračnu ćerku Svetlane Bojković i Siniše Pavića!

Хахахаххахаах, фтњ
Елем! Имах искуства са таквим рибама... Често ми се сада деси да се ја тако понашам, чисто онако, збОг РАДи занимације. :) Па кад ме пита шта ти је, а ја одбрусим да нисам љут и театрално одем у собу да пијем сок од зове.

'de nađe od zove..popij viski da utvrdiš blef!:)

То не би истицало моју женствену страну...!

Žene histerišu i imaju preterane reakcije jer su seksualno nezadovolj(e)ne,

I ti energijo tolike godine sprcala u guzicu a ne kontaš, svašta. Vidi pojenta je da kad ON dojde kući pijan, nakresan, praznih džepova od kockanja primerice, sve će biti ful ako te dobro izjebe, ako ne- onda ne valja. Meni to tako pričaju gde god stignem i zato šta god hoće nek' radi samo nek' me izjebe dobro. Eto, pa i tebi preporučujem.

:)) Ako si mi rekla. :))
Samo, pod zadovoljstvom i zadovoljenjem ne podrazumevam samo jebanje, tu je razlika, aj da se ispravimo na ''seksualno nezadovolj(e)ne i emotivno nesigurne''. :)
A taj pijan i prokockan teško i da mož da služi svrsi, tako da ti to dođe vrtenje u krug. :))

Ja sam jednostavno šokiran ovime. Mislim, naslušao sam se još 1000 preuveličavanja, ali mi je više preko kurca. Ovo ne mogu da svarim više. Poznat sam po čeličnim živcima, ali ovakvi aktovi uspeju da ih nagrizu. Drago mi je da vidim da nisam jedini koji vidi preuveličavanje tu.

Смарање тема, глупа као курац, нема поенту, жене смарају саме по себи, ЗАКЉУЧАВАЈ!

1. Devojka ode da povraća i 4 dana ne jede, jer je dečko koji joj se dopada komentarisao na slici neke druge devojke.

Греотице.

2. Dečko je imao neki polu-perverzni čet sa drugom devojkom, a njegove deovjka to pročitala. Reakcija se svela na to da joj je svaka treća rečenica '' ubiću se '', da histeriše po ceo dan, plače i govori da je uništena zauvek.

Имао сам ја једну што је шћела да се убије кад сам раскинуо са њом :)

Preterivanje, ili sam samo ja lud što to vidim tu?

Прећерују, тј како која... Нису исте, ево рецимо јуче, ја се напио као стока, убио се, и рекао цури да ме чека, тј да сједи са мном ту до 7:30 па да ме поведе до мајке да се враћамо кући заједно, и дошло 7:30 ја нећу кући, оћу да останем, али прије тога сам је мршикао и рекао озбиљно да раскидамо, ухватио је за сису пред овим друговима итд, дакле био сам говно највеће које постоји, стварно сам смрад испао.
Мислио сам данас да сам најебао, међутим ништа, само ми је рекла да је ок, јер капира да сам био пијан, ништа страшно, међутим мени је криво било што сам ја њу ту мучио да остаје и на крају нисам пошао са њом, и криво ми је све то што сам рекао, јер то не мислим и никад то не бих урадио, али ето, она је прибрана, размишља па је нормално реаговала... Ја сам јој се извињавао данас хиљаду пута, а она ми све говорила да не млатим :)

Док би ми нека јебала мајку...

То си написао само да би се похвалио, признај. :РРР х)

Samo, pod zadovoljstvom i zadovoljenjem ne podrazumevam samo jebanje

hahah ovo me podseti- Uči sin neku ekonomiju i pojam Potrošnja, veze on nema i štaš, slikovito mu objasniš pošto def.glasi Potrošnja je proces za zadovoljavanje osnovnih ljudskih potreba- TO TI JE SINE KAD BI TI DA TROŠIŠ MAJU A ONA TI NE DA I TI NE MOŽEŠ ZADOVOLJITI SVOJU OSNOVNU POTREBU.
Dobre su žene, ljudi ;)

То си написао само да би се похвалио, признај. :РРР х)

Јок, него се ето десило, што има да се фалим :)

јер то не мислим и никад то не бих урадио

Smarko, jesi li potpuno siguran da to ne misliš? :)

Čitam sve ovo i ne verujem.
Meni kad se tako neko sranje desi, ne pravim veliku famu, samo sam ljuta naredne dve godine i nema teoretske šanse da ću sa tom osobom da popričam i da je pogledam, i to ne zato što sam ljuta, nego čisto iz principa...Mislim, život teče dalje normalno, samo je ta osoba potpuno isečena iz njega.