Prijava

криво ми је све то што сам рекао, јер то не мислим и никад то не бих урадио, али ето, она је прибрана, размишља па је нормално реаговала... Ја сам јој се извињавао данас хиљаду пута, а она ми све говорила да не млатим :)
Док би ми нека јебала мајку...

Nemaš ti Marko blagog pojma, to je sve pažljivo ubeleženo i zavedeno pod rednim brojem 2-2-1, lupiće te time po ušima kad se najmanje budeš nadao. Pojavićeš se ovde na temi ako je ne zaključaju i reći ćeš "eto, voleo bih da me onda pred svima gađala saksijom pa me zatukla oklagijom i za veliko finale mi otkinula muškost i bacila je kozama", paz kad ti gruja kaže.

Nemaš ti Marko blagog pojma, to je sve pažljivo ubeleženo i zavedeno pod rednim brojem 2-2-1, lupiće te time po ušima kad se najmanje budeš nadao. Pojavićeš se ovde na temi ako je ne zaključaju i reći ćeš "eto, voleo bih da me onda pred svima gađala saksijom pa me zatukla oklagijom i za veliko finale mi otkinula muškost i bacila je kozama", paz kad ti gruja kaže.

Па да, помислио сам и на то, али ево виђећемо :)
Надам се да неће, јер сам ја јелте добар према њој :р

@aurora

Svet se vrti oko kite i para

draga sta ja pricam pre neki dan....

Zato ja brišem conversation history na fejsu :)

Gde vi nalazite te žene?

+873873821

Gde vi nalazite te žene?

+873873821

+јошмало

Стварно, где ви налазите те жене? Ван оног дела интернета за који мораш сам да откуцаш цели израз на гуглу? О_о