Prijava

Код мене мора да се стане у ред. Имам много кандидата за шакетање.

Voleo bih da se pobijem sa deda mrazom.

Nemoj sa njim, Deda ti ima tabadžije vilenjake koji ti se zavuku iza leđa pa te lupe po jajima...

Ladno sam pročitao naslov: "s kim bi volio da se pojebeš?".

Tri osobe: jedan lik koji mi ide na nerve ni kriv ni dužan, jedna baba Lepša što radi u lokalnoj pekari i profesor ruskog.

Sa Duletom Vujoševićem, al' Danilović da drži vrata. Ako zamene uloge, u startu sam najebao...

Ја би најрадије развлачио од батина оног ментола Оскара са реклама за старс жваке. Ставио би му главу на улаз од аутомобила и онда би га вратима лемао по глави.

starog ortaka sa kojim sam sada u krajnje neprijateljskim odnosima.Realno ce jednog dana do toga i doci,a onda bi mu lomio deo po deo tela,prvo zglobove na rukama,onda podlaktice,laktove,pa noge,kolena,clanke,po neko rebro i patosiro bi ga na kraju,ako bi izdrzao ovo prethodno....

od javnih,pa voleo bi da se oprobam protiv Kristijana Golubovica,onako cisto sportski,da dokazem kakav je balvan nepokretni ustvari....

Са једним Миром, а од јавних личности са Савом Шумановићем.

Sto sa Sumanovicem?
Covek bio gospodin, nije dizao teze od cetkice.
Je'l bas zbog toga Groucho?
...
Ja sa Bajoneom, Sasom Popovicem, Tijanicem, Macom bosancem, moze dvojica po dvojica...

Sa svima koji su me, kad sam bila mlada, uštinuli za dupe u GSP-u (više se ne vozim autobusima).

a skim bi se posibali sa sajta? :)

ja sa malim prstom,onako sportski da vidimo ko je jaci,cuo sam da je veliki covek pa bi se oprobao,veliki uvek prave mnogo buke kada padnu.....

uf, ovako,sa Leom Kis, iritira me ta njena nafrakana ustogljena faca i ta ukocena frizura, letelo bi perje, pa sa onom Makedonkom Karolinom, fufa jedna, pa sa onom Aleksandrom sto vodi Farmu i onom krestalicom sto je vodila City... jao, imam ih ja puno na spisku za lemanje... Sa bilo kojojm narodnjakusom... kad je bal nek je od srca;))))

Ja ne bih ni sa kim volela da se pobijem jer to mu pruza sansu da mi vrati. VOlela bih mnoge da zavezem za radiator i da tucem.

Sa Pahomijem. A kad završim sa bagrom, onda sa komšijom koji mi je pobio mačke.

Једеш пите?!

Što? 'Oćeš i ti Pahomija? :-)

Прво бих му довео Марка Пантића Макија голог, па бих га завезао да га гледа једно пола сата, па бих га одвезао и бацио на пусто острво са Браном Црнчевићем и кутијом домина. Па нек се јебава...