Prijava

Провирон или баца хепо коцку или је луд децхко. Капирам да товари ал' ај' буди сигуран.

Valjalo bi Tarantina kao glumca pomenuti u ovom kontekstu. Koliko je dobar reditelj, toliko je loš glumac, ako ne i gori.

http://www.svevesti.com/inline/sveesti/sr/5002f2de5f1af75aefaa404395e621a7.jpg
Kad nekome kazu da glumi kao Milica Milsa, taj je onda usao u minus sa ocenom. Dodao bih i Bosiljcica od nasih. Od stranih mislim da je Charlton Heston najocigledniji primerak.

ovo je tema za bacanje hejta, najgori glumac je valjda onaj koga niko nikad video nije.

ovo je tema za bacanje hejta, najgori glumac je valjda onaj koga niko nikad video nije.

Stefan Kapidzic. Za njega je i Ivan Bosiljcic Al Pacino.

Elem, pisao sam neke stvari ovde, čak sam i ispljuvan i red bi bio da odgovorim.

Hopkins, Norton, Di Caprio, Jodie Foster i Washington za mene nisu posebno dobri glumci, možda su imali neke dobre uloge, ali nijedna na mene nije ostavila jak utisak.

Hopkins, sir i gospodin, pristojan čovek i sve na mestu. Sad će se verovatno mnogi pozvati na "Kad jaganjci utihnu" i reći kako je tu pokidao. U redu, dobra uloga, ali uspeh tu pre svega duguje veoma kompleksnoj ulozi i fantastičnom scenariju. Prvobitno je Gene Hackman trebao dobiti tu ulogu i ubeđen sam da bi to bila mnogo bolja uloga od Hopkinsove. Isti slučaj i sa Jodie Foster, samo što je njoj ovo izuzetna uloga, na mene je ona ostavila jači utisak nego Hopkins, ali osim u tom filmu, nigde me nije posebno impresionirala. Uloga u filmu gde je silovana i za koji je dobila Oskara je veoma kompleksna i u to vreme je bila politički podobna, te je Oksar opet poslužio kao političko sredstvo.

Di Caprio, čovek koji dobija blokbaster uloge i ni u jednoj on nije ostavio performans da kažeš "WOW". Dakle, čovek dobija fantastične uloge i ne može da me impresionira. Čitam da je odlično odradio posao u "Django Unchained", možda mišljenje promenim. Za Nortona neću trošiti reči, jer ja ne mogu da shvatim oduševljenje njegovim ulogama, jer, po mom mišljenju, na njega se pale likovi koji misle da će posle jednog filma postati sajber Če Gevare. Ni Denzel me ne impresionira kao glumac, nije toliko loš, ali sigurno nije dostojan hajpa koji dobija.

Jednostavno, postoje određene njuške koje po ne znam kojim kriterijumima slove za veoma nadarene, a ima mnogo boljih.

Бад Спенсер. Нема појма о глуми човек,ал су му филмови ипак јако готивни.
Кевин Костнер. По мени, прецењен глумац, мислим да сам гледао већину његових филмова, нигде нисам могао да кажем - у брате, ал си ојебо улогу,свака ти дала. Мада нисам критичар и немам појма о филму.
Дон Џонсон, смејурија од глумца. Мада, јес био леп човек да не грешим душу.

Jednu stvar moram dodati... Mnogi su ovde pomenuli Toma Kruza kao lošeg glumca. Imao sam i ja to mišljenje do skoro, ali sam se potpuno razuverio. Ponajviše zbog uloge u "Magnoliji", koja je za mene jedan od najboljih performansa u toj deceniji. To što on dobija uloge u krš filmovima je druga stvar...

Neki ljudi se na ovoj temi toliko blamiraju da je treba zaključati i zapaliti. Osim ako ne pokušavaju trolati.

Vojin Ćetković. Jedini film gde je taj neglumac koliko toliko prosečno odglumio je Hadersfild (zato što su tamo svi pokidali pa se i on uklopio nekako). Izuzev tog filma Ćetkoviću treba zabraniti da se bavi tim poslom.

Vojin Ćetković. Jedini film gde je taj neglumac koliko toliko prosečno odglumio je Hadersfild (zato što su tamo svi pokidali pa se i on uklopio nekako). Izuzev tog filma Ćetkoviću treba zabraniti da se bavi tim poslom.

Uuu kad reče Hadersfild, to je po meni najbolji film i najbolja gluma naše kinematografije u 21. veku. Nema ko nije pokidao, naročito me je oduševio Glogovac.

Знате који су најгори глумци икада? Они из шугавих емисија за стоку попут Луде куће, Прељубника и сличних срања на пинку.

Знате који су најгори глумци икада? Они из шугавих емисија за стоку попут Луде куће, Прељубника и сличних срања на пинку.

Ја пробао да одгледам ту Луду кућу пар пута; шта да вам кажем, то је једна од емисија која је убрзала егзодус ТВ уређаја из моје собе.