Prijava

Тема је једноставна, реците чега можете највише појести, попити, оно курчите се али мојне да претјерујете.

Ја сам једном појео 3 хамбургера, 2 пице и бурек, све у пола сата, кад нисам умро.
Највише сам попио литар ракије у времену од 45 минута, даље се не сјећам.
Што се пива тиче, не могу више од 7 комата али великих од пола литре, то ми је неки плафон, даље умирем.

Што се пива тиче, не могу више од 7 комата али великих од пола литре, то ми је неки плафон, даље умирем.

лол

А је л' сме овде да се курчи о јебању? Ја не једем много, ал' зато...

Нас тројица смо на Златибору пре пар месеци изели 2 700 гр јањетине, шопску, купус и печену паприку као салату, скоро два леба, и 3 кила белог вина + 3 кила киселе, даклем 6 кила шприцера. Мислим да нам је то рекорд којји ћемо тешко оборити у ближој будућности. То је било једно 7 сати пре финала Лиге Шампиона, дошли смо после код мене на гајбу и преспавали неких 12 сати. Преспавали и финале и порнић на Палми.

Гамби ај тебе да чујемо, штаћ сад нисам неки пивопија, а и не лажем много.

ЊАРНЕРЕ колико ме сјећање памти за то постоји тема, овдје само јело и пиће. фала унапријед ♣

Onaj sok od jabuke mogu da pijem bukvalno koliko mi daju. Kad su dve litre preda mnom, samo se slije niz grlo, ne znam u čemu je fora sa tim sokom.

A što se tiče hrane - profesionalni destruktor pice! A i pice. Mogu da pojedem dve i po one cele džambo kaprićoze u full spremi.

Dankanae jebem vas alave. Kao da ste vukovi sa planine lololo

Данкане добри сте.

Преспавали и финале и порнић на Палми

ПОБЈЕДИЛО! ЛОЛОЛ

Чавез ако мислиш на овај
http://www.vitamini.hr/img/ArticleImages/6827.jpg
ја њега конзумирам, и баш што рече само се слије низ грло. Ја могу слистим овај велики тетрапак без проблема, он је литар и по ја мислим.

Jednom sam sam pojeo čitavu tepsiju zeljanice i mogu baš da preteram sa pireom, prejedem se uvek...
A od pića, jebga kad se otvori dizna mogu da stučem pola gajbe za jedno veče.. Popio sam i flašu rakije ali nije bila neka jaka.. I flašu tekile sam popio al to je nekako pičkin dim..
Bitno mi je samo da imam tu neku mezu, masnoću uz piće i mogu daleko dogurati..

električar

Dankanae jebem vas alave. Kao da ste vukovi sa planine lololo

Али ја јесам оданде. Буквално, међед златиборски ололо

А што се тиче домаћег јела, МУСАКЕ могу да поје'м на кило, колико нанесу.

Гамби ај тебе да чујемо, штаћ сад нисам неки пивопија, а и не лажем много.

Не могу ја много да поједем јбг, али што се тиче пива могу доста да изобјашњавам. Нисам сигуран која ми је граница јер нити бројим, нити изгурам дотле да не могу више... Нисам ја у том фазону курчења колико могу да попијем, то остављам Скочимишу и ракији од 85 гради.

Нас тројица смо на Златибору пре пар месеци изели 2 700 гр јањетине, шопску, купус и печену паприку као салату, скоро два леба, и 3 кила белог вина + 3 кила киселе, даклем 6 кила шприцера. Мислим да нам је то рекорд којји ћемо тешко оборити у ближој будућности. То је било једно 7 сати пре финала Лиге Шампиона, дошли смо после код мене на гајбу и преспавали неких 12 сати. Преспавали и финале и порнић на Палми.

ТО! ДАЈЕМ ТИ ПРВУ ЋЕР!

Onaj sok od jabuke mogu da pijem bukvalno koliko mi daju. Kad su dve litre preda mnom, samo se slije niz grlo, ne znam u čemu je fora sa tim sokom.

Tako i meni sa koka kolom, zato sad ne'am 800 jebenih dinara u šteku da kupim knjigu.

mogu baš da preteram sa pireom, prejedem se uvek...

I ovo.

Кад сам био млађанији момак ја, мого сам слатког да једем надреално много. Поједох једном 18 палачинака средње величине, са све плазмом и кремом врсте еуро, кад нисам ригао тад, нећу никад.

А штостиче сланог, бурек кидам ко хрвацку заставу. Рекорд ми је кило мастног бурека уз 2 литре јогурта.

А штостиче сланог, бурек кидам ко хрвацку заставу. Рекорд ми је кило бурека уз 2 литре јогурта.

Е ово је и мени успело. Бурек са сиром и јогурт, факјеа!
(ајмо Босанци, није бурек са сиром него сирница лололо)

Ево да ја одговорим место Гамбија. Дечко је вероватно један од највећих(без зајебанције) алкоса које сам упознао. Он и ја смо циркали али БЕЗ ПРЕСТАНКА 15 сати округло(од 4 поподне у Ајриш Пабу до 7 ујутру на Зеленом Венцу на улици), мени у појединим тренуцима није било добро, имам рупе, логично, тетурао сам се и губио с времена на време, док је он ладно отрчао на јутарњи бус. А дечко има 10 година мање од мене и неке екипе са којом циркам, тако да му скидам капу што се пива и испијања истог тиче.

Ja sam jednom jeo neki rostilj, pa sam popio pola kila vodke, pa sam popio 3-4 piva i na kraju skoro litar rakije. Ne baronisem. To je bilo za srpsku novu godinu. Bili kod druga kuci pa posle trebali da idemo u grad. Kurac. Ja oko 12 gubim svest, posto smo pili od 8. I onda posli da me isprate drugovi na taksi, a napolju upeko minus, poledilo. Ja povracao po ulici, pa se poklizam pa upadnem u povracku. Povukao pun kontejner nekom liku na kapiju, ujutru drugovi nisu mogli da ga vrate koliko je bio tezak. Strpali me u taksi i posle toga rupa u pamcenju.
Drugi put rodjendan kod dobrog druga. Jos jedan razlog za trovanje. Nista nisam jeo, popio 4-5 piva i posle kilo rakije. Spavao sam u povracki, onda su me neke ribe umivale i pokusavale da me vrate u zivot bloudzabom. Salim se.

Пре сам сабијао колико сам јео и пио сад сам се мало смирио...

Једном одем са другом на ручак и поједем:
Предјело: Дуван чварци, кајмак, и врућа лепиња (велика као један хлеб)
Чорба: Телећа
Главно јело: Карађорђева од 500 грама
Десерт: Ораснице и Палачинке
Уз то смо попили два пута литар-литар... Што значи 2 литра шприцера по особи...

Уопште нисмо осетили колико смо се прејели, док нисмо почели да се смејемо и хтели смо да се исповраћамо... У кола смо једва сели, искренули седишта скроз, блендовали нам људи по путу, једва смо се видели...

О славама да не говорим... Ту нисам ни бројао...

Што се тиче количине алкохола, једном сам попио 15 пива за 4 сата, и једном 6 литара шприцра за исто време... Сад ми докурчило па сам прешао на жестину, ал ту се баш најбоље не сналазим, треба тренинга!