Prijava

Dakle šta mislite o ovoj nacionalnoj televiziji?
Ako uopšte mislite.
Samo konstruktivan spem dozvoljen.

Momentalno smeniti znojavog medveda sa kivi frizurom Aleksandra Tijanića sa mesta direktora, jer taj siše kurac svakome ko dođe na vlast samo da bi opstao u fotelji direktora. Šta nam RTS nudi? Reprizu domaćih serija po šurnajesti put i režimski dnevnik a još traži da im platim.Evo im kurac pa nek sišu!

Jel plaćate ono govno od pretplate nismo plaćali pa su govna pretila tužbom serem im se ja u televiziju što da ih plaćam kad ih i ne gledam

Дно дно дно дно дно дно дно дно дно дно дно дно дно. Да им је иоле гори програм почели би спонтано да шире радијацију.

Pretplatu naravno ne plaćam, nekad ako zaokružim repa od računa za struju pa ako pretekne koji dinar, ali i to nekad bilo, sad ni struju ne plaćam svu pa kako onda da ostane išta za to smeće od televizije?
Bili su smeće devedesetih ali ovih dana su ili prevazišli sami sebe u odnosu na svoju istoriju ili je meni zaista pun dži svega pa mi je stepen tolerantnosti pao kurcu za uši. Nije mi više čak ni smešno kao kad pre gledaš budalu kako pravi idiota od sebe, jednostavno odumrle i mandibule.

Hrvatska nacionalna televizija je bolja, oni imaju docu Hua, Sinove Anarhije, Život s Marsu - a ovi repriziraju porodično blago.

За неког ко је мртав 400 година, Вилијем Шекспир је врло живахан лик

Један од њихових бисера...

Dobrica Ćosić dobitnik ovogodišnje Nobelove nagrade za književnost

desilo se na današnji dan...

RTS srpski parazit ili samo parazit?

RTS srpski parazit, ali samo parazit!

Promenio jedno slovo, dodao zarez, izbacio ? i dodao !, super ispade post.

Samo bih im zapalila sve trake sa "Boljim životom", "Porodičnim blagom" i "Srećnim ljudima". Dosadili su i Bogu i narodu. Pu!

RTS je nešto čime lečim nostalgiju, ovde u tuđini...
Kad me uhvati želja za Srbijom, ja se samo zakačim na strim RTS-a na net-u i posle deset minuta gledanja više uopšte nemam želju da idem u Srbiju i shvatim koliko mi je ovde lepo...

posle deset minuta gledanja više uopšte nemam želju da idem u Srbiju i shvatim koliko mi je ovde lepo...

Realno, koji ćeš kurac ovde. Sedi tamo gde ti je lepo.

To i ja kažem...:-)

Nego, samo sam hteo da budem jedini koji kaže da je RTS u nečemu dobar, a dobar je stvarno u lečenju nostalgije.
Ubije mi svaku volju da se vratim, odma'! :-)))

Kurde brate vidi se da te cepa nostalgija, lečio je ti RTSom ili ne. Nego brate nemoj da trpiš. Dođi izduvaj se malo, pa opet tako u krug.

Neka fala, lepo je meni i ovako...
A i našao sam bolji način lečenja nostalgije. Uzmem iz Srbije ono što mi najviše treba i "donesem" ga ovde. :-)

SATELITSKI PROGRAM RTS-a JE TRANSFER BLAMA ZA SVAKOG SRBINA I SRPKINJU!
Ja kad sam u REGIJONU pa to gledam mene izjede blam od nokta na nozi pa naviše.
I onda sednem pa pričam sama sa sobom- Bože šta ti je, pa ne uređuješ ga ti, jebala te televizija a šizofrenija u meni odgovara- Znam, ali ne mogu, ne znam šta mi je, stid me, kao da sam silovana a nisam ni minić nosila. I onda me tako ovi što gledaju moje rumene obraze u tom trenutku pitaju da li mi je dobro i to sve a ja kao neka šiparica- crvenim li crvenim. RTSu vraćaj mi mozak!

RTS je bio do jaja devedesetih dok je treći kanal postojao, vredeo je više nego svi kanali zajedno. Sada je sve golo govno, što bi rek'o Cara.

Malo preterujete za ovu vest oko Ćosića. Jesu ispali majmuni što su se navukli, ali jebiga, dešava se. Mnogi drugi mediji su se isto upecali, čak i strani. Recimo britanski Gardijan. Daleko je RTS od savršenog, daleko je i od dobrog, ali neka mi neko navede koju bolju televiziju imamo u Srbiji.

Šališ se, gujo? Nije uopšte Ćosić tema nego povod možda za otvaranje teme.
Evo ti drugi primer- Kako je počeo rat u Bosni i Hercegovini. Od svih sranja koje su lagali bar su se godinama držali te stvari koja je istina- rat je počeo upadom hrvatske vojske države Hrvatske (ne bosanskog HVO-a) na teritoriju BiH paleći rafineriju i sela oko grada koji se zove Bosanski Brod. Da sad ne ulazim u tu temu /nemojmo ljudi sad to/ pre par meseci gledam emisiju povodom hapšenja Mladića da je rat počeo pucnjevima na demonstrante ispred hotela Hajat u Sarajevu. To je zvanična verzija muslimanskih vlasti, stvar koja se uči u današnjim muslimanskim udžbenicima i nekom je možda nebitno ali je falsifikat. Jest povod za rat ali za muslimane. Ali ovaj prvi događaj je bio ranije i direktan prenos rata iz Hrvatske, direktan atak i provokacija Srbima, presecanje Bosanske Krajine itd itd. I sad posle toliko godina RTS jednostavno falsifikuje istoriju. Meni je to bilo za povraćati od gledanja.
Razumeš gujo? Likovi su 'ladno prešli preko hajd da upotrebim patetiku -istine i servirali srpskoj javnosti /koju uzgred zabole dupe al hajd sad/ da je rat koji je bio krvav do kolena krenuo tako što su Karadžićev sin i još par idiota pucali u demonstrante.
U prvom slučaju, ne želeći da merim cifre je sem zapaljenog grada, rafinerije i par sela ubijeno i ljudi i nekoliko dece u drugom je poginula, ako se sećam jedna osoba.
I sad ja treba da plaćam tu pretplatu? A da ti ne kažem da me vlast naterala da odvajam satove za struju na 3 jebena mesta i da mi stižu samim tim 3 računa za tu pretplatu.