Prijava

Dobro je, vi ste intelektualci i sitkom elitisti, ukapirali smo!

meni onaj njegov burazer luzer ide na kurac, gledala sam samo zbog čarlija. a kučerov lik je bazično debil...

inače, šin je već neko vreme čist, malo se doveo u red, i radi neku seriju gde glumi psihijatra...

Dobar je bio Alanov lik u početku, ali su ga vremenom uništili skroz. Sad je peder i ovo i ono, loži se na Kučera, kurac palac, očaj.
A Anger Management je nja. Nijedan lik nije formiran (osim možda matorog Eda), gluma je tužna (pogotovo Čarlijeva žena u seriji) i Čarli glumi dobrog lika.

Sad je peder i ovo i ono, loži se na Kučera, kurac palac, očaj.

whaa'?

(pogotovo Čarlijeva žena u seriji)

i takvi zive od glume, demoralisuce

Čarliju niko ne može da ospori smisao za humor, ima urođeno to nešto. Nosio je seriju bez ikakvih problema i dakako je mogla da se gleda. Ništa lakše nije bio ni Alanov lik, treba glumeti debila ali se tokom serije pogubio što kaže moj kosati drug iz Kragujevca gore.

da, ja sam odgledala otprilike 10 minuta anger managementa, i ugasila... skroz prazna serija...

boxer, pa narafski da ima urođeno, i ćale i burazer su mu odlični glumci...

I još zaboravi da kažem da me bole kurci i da mi ne pada na pamet da gledam te nastavke sa izmenama glumaca. Meni je Dva i po muškarda jednako Čarli Šin i doviđenja žurim.

Зашто ова тема уопште егзистира?

Mislim da tebe hoće da zbare da budeš pola muškarca u seriji. Imaš kilažu. OPAAAAA

Boxer
I još zaboravi da kažem da me bole kurci i da mi ne pada na pamet da gledam te nastavke sa izmenama glumaca. Meni je Dva i po muškarda jednako Čarli Šin i doviđenja žurim.

Ovo treba u ustav da se stavi.

Meni Radašin smešniji od Šina
I ova tema je skroz kurac od teme. Eo, ja mislim da kolka god glumčina bio Petar Ljkra, zna se da je jedini pravi nosliac lika Dimitrija Pantića ipak Nikola Simić

Ja od kada nema Čarlija, ovu seriju više ne gledam. A nisam ni hrkala.

Baš tedo da napišem da je Radašin pojam za ove mentole ali me komša pretekao. Gledao sam Gengbeng teori bez onog smeha u pozadini, nači žasu.

И тај Чарли Шин је наркоманштина распала, не знам како је уопште постао познат.

И није никакав глумац.

па реално, Радашин карао Сузану Манчић, ало бре о чему ми овде причамо?!

Nisam gledao nijednu epizodu sa ovim novim ali ako je na nivou veselih sedamdesetih onda ne može da bude loše. I Čarli je bio simpatičan, fina serija za izgubit po ure.

Manijače, i sisatu Nelu Mihajlović napumpao!

Samo zvezde granda! Napred Dare 'bački jarak je uz tebe. Hehe 'bački, kapirate, 'bački, haha.