Prijava

Мрзи ме да гледам, вероватно си окачила да би ме омаловажавала.

баче, каква је књига?

што бре? о.О

dskb cita lektiru ahahahah

досадна књига

Pa otkud ti ideja da će Milanković biti zanimljiv?

Немам ништа друго при руци, лаптоп ми црко, да се наканим да учим не могу и тако јебига.

Konstantinovo raskršće-Dejan Stojiljković

Slobodno mozes da prestanes, sranje je knjiga. Ideja je zanimljiva ali traljavo odradjeno sa puno rupa i nekako deluje nedovrseno( poodavno sam je procitao ali cini mi se da je tako). Doduse, moze se procita za dan tako da mozes i da je zavrsis.

Jel neko zamiplje likove kao iz knjiga kao likove iz crtanih filmova dok čita?

Ja samo u scenama seksa zamišljam da trebe imaju velike sise, ma kako ih pisac opisao

Slobodno mozes da prestanes, sranje je knjiga. Ideja je zanimljiva ali traljavo odradjeno sa puno rupa i nekako deluje nedovrseno( poodavno sam je procitao ali cini mi se da je tako). Doduse, moze se procita za dan tako da mozes i da je zavrsis.

Iako sam veliki ljubitelj fantastike, smorio sam se na prvoj polovini knjige i nisam od tad imao zelju da je dovrsim... zato sam skeptican kad je u pitanju domaca fantastika.

Iako sam veliki ljubitelj fantastike, smorio sam se na prvoj polovini knjige i nisam od tad imao zelju da je dovrsim... zato sam skeptican kad je u pitanju domaca fantastika.

ČItaj Zorana Živkovića i Gorana Skrobonju, npr.

Браћа Карамазов.

Ja danas krecem Dostojevskog da citam, konacno sada imam vremena, krenucu od Zlocina i kazne.

Ja danas krecem Dostojevskog da citam, konacno sada imam vremena, krenucu od Zlocina i kazne.

До јаја књига. По мени, најбољи дио је када се расправља о Раскољниковом чланку у новинама. Класика.