Prijava

Melkijades, biblioteka "Reči misao" je izdavala fenomenalne romane, novele, poeziju...nedavno sam uzeo Petrarkine kancone, Sartrove eseje, sve koje je napisao I Foknera, za nesto manje od 500 dinara. A trenutno citam Šolohovljeve pripovjetke. Preporuka

Saramago - "Sva imena"

''Bantustan'' - Uroš Krčadinac, Lazar Pašćanović i Marko Đedović, momci iz Kluba putnika

Trenutno čitam knjigu "Lelejska gora" od Mihaila Lalića.
Među najboljim knjigama ikada sigurno. Zaista je neverovatno da je toliko neprimetna. Nadam se da ima neko da je pročitao, ako hoće da razmenimo utiske moj inbox je uvek dostupan.
Lep pozdrav

Dučić - Gradovi i himere.

Znam Tomislave, knjige starijih izdanja mahom odoše u bescenje, polovne pogotovo. Šolohov je sjajan, Sartra ne mirišem, kao uostalom ni Kamia, Žid mi je bio sasvim dovoljan :)

Herman Hese - Umetnost dokolice

Узео сам Заверу будала, Џон Кенеди Тул, а и Горана Петровића, Испод таванице која се љуспа. Не знам коју ћу прву.

Ja sam tražio zaveru budala na vise mesta al nisam našao. I to sam ovde na vukajliji video preporuku. Aj kad je pročitaš, baci neki komentar na ovoj temi.

Важи. Да ли је неко нешто од Вонегата читао? Ја сам само Кланицу 5, и то давно, али сећам се да ме је одушевила. Не знам какве су му остале.

Kolevka za macu, topla preporuka.

Topla maca kolektivna preporuka

S k e ch
k
e
c
h

Е, да, то сам чуо да је добро. Хвала, Брусе.

Molitva prva by Vuk Drašković

Pikvikov klub, Pitia, Knjiga moga prijatelja, Istorija modernog slikaRSTVA, POLITIKIN ZABAVNIK :)

Nekad sam na nekom popustu u BL naletio i za 25 maraka u Zavodu za udžbenike pazario 15ak knjiga, tvrdo koričenje, naslovi manje više poznati, bio prezadovoljan. I juče baš krećući da serem zgrabih s police "Ognjem i mačem" Henrika Sjenkjeviča. Nemam pojma šta da očekujem, nikad nisam čitao ništa od tog tipa. Vidjećemo.

Nikad čitao, a prošao pored nje makar sto puta. Aj pročitaj pa baci komentar.

procitao Imitator glasova-Tomas Bernhard..knjiga se sastoji iz kratkih prica i moze cela da se procita za 2 sata..ovo su kratke price, nista posebno, ali imam nameru da procitam jos neku njegovu knjigu izgleda da je odlican pisac
http://s28.postimg.org/asbdwa8bh/DSC_0158.jpg
sad citam senku vetra, pri kraju sam..nista posebno, na stranu to sto je knjiga za plazu..
jel citao neko E.T.A. Hofmana?

imam nameru da procitam jos neku njegovu knjigu izgleda da je odlican pisac

Nemoj Gubitnika, mene je ugušio, jedva sam pročitao.

ok necu tu, ima dosta drugih njegovih knjiga da se nadje