Prijava

Ne znam brate, Armin mi se izdvajao nekako uvek

boga pitaj de bi sad bio da me box nije primetio i pruzio mi ruku

A ti me ni u pratnji nemaš. Jadno

hahahah e to nece moci

Ova današnja nezahvalna omladina!

Ti još vučeš ispite sa prve godine a vamo ka čitaš knjige. Biježi budalo

Konačno nadjoh vremena da zavrsim lolitu. Odlicna ali odlicna knjiga, toliko odlicna da sam stekao utisak u jednom trenutku da ono nije mogao da napise covek koji nije stvarno pedofil. Plus sto mi toliko držala pažnju da sam danas procitao oko 170 strana.
Evo jedan zanimljiv tekst, uključujući i komentare o Nabokovu.
http://blog.b92.net/text/19423/VLADIMIR-LEPTIRI--I-JOS-PONESTO/

Pročitah demijana od Hesea. Odlicna knjiga ali sam stekao utisak da sam zakasnio sa njenim čitanjem i da bi bilo mnogo bolje da sam je čitao pre desetak godina.

Бохор
Milos-88

Pročitah demijana od Hesea. Odlicna knjiga ali sam stekao utisak da sam je zakasnio sa njenim čitanjem i da bi bilo mnogo bolje da sam je čitao pre desetak godina.

Бохор
ArminVanBuuren

Бохор
Milos-88

Pročitah demijana od Hesea. Odlicna knjiga ali sam stekao utisak da sam je zakasnio sa njenim čitanjem i da bi bilo mnogo bolje da sam je čitao pre desetak godina.

Mickey Savage
Bohore, jebiga, postoji na sajtu neka prezumpcija čekaoničarskog daunizma - svako je daun dok se ne dokaže suprotno. Zamisli da zdravo za govoto uzmemo svakog ko se tek pojavi za super glavicu i posle doživljavamo disapointmente teške. Ovako, malo-malo pa se neko izkoprca iz tog slanog mora daunizma i dokaže da u njemu ima potencijala da bude draga glavica.

Нашао сам укупно 4 српске ријечи у овом посту и од тога су 3 везници

Бохор
ArminVanBuuren

Бохор
ArminVanBuuren

Бохор
Milos-88

Pročitah demijana od Hesea. Odlicna knjiga ali sam stekao utisak da sam je zakasnio sa njenim čitanjem i da bi bilo mnogo bolje da sam je čitao pre desetak godina.

Бохор
ArminVanBuuren

Бохор
ArminVanBuuren

Бохор
ArminVanBuuren

Бохор
Milos-88

Pročitah demijana od Hesea. Odlicna knjiga ali sam stekao utisak da sam je zakasnio sa njenim čitanjem i da bi bilo mnogo bolje da sam je čitao pre desetak godina.

Ajde nemoj da spemuješ jebeno

Tati se obraćaš?
Hahahaha