Prijava

Ko bi rekao da StrajaKG može da mi bude inspiracija da otvorim temu na forumu, al onda, pravo niotkuda se pojavila njegova ingeniozna definicija dobro je i bukvalno promenila tok mog a verujem i vaših života. Od tog trenutka sam počeo svaki dan za svakakve trivijalne stvari da govorim "dobro je" i osećam se tako moćno. Dakle, pišemo potencijalne definicije na temu "dobro je" a najbolje opušteno mogu na naslovnu. Naravno, definicija mora da počne sa "Ono što..." inače je fejkerska.

Pa kaže:

Dobro je

Ono što pomisli riba kad skine gaće novom dečku i vidi da ovaj ima kurčinu od 23 santima.

Ono što je rekla zapisničarka kad je čula da je Peković povraćao po stolu zbog soka od jagode, pa je pomislila kako bi vonjalo da je jeo sardinu pre tekme.

Ono što je reko Stefan Kostić kad je video da je Peki razmodovan i da ima upražnjeno mesto u mod timu.

...

Gruvajte

ko zna zašto je to dobro decxko lololo

Dobro je

Ono što pomisli riba kad skine gaće novom dečku i vidi da ovaj ima kurčinu od 23 santima.

Hm. A ja u takvim trenucima samo ostanem bez reči.

Da gruvamo ovde ili...? Ovo je nova tema nedelje? Malo je nejasno Crna Rupo.

Dobro je

Ono što pomislimo kada vidimo da Laza Lazarević pušta pacijente preko vikenda.

Ono što je reko Stefan Kostić kad je video da je Peki razmodovan i da ima upražnjeno mesto u mod timu.

HAHAHAHAHAHAHAH

Dobro je! Ono sto vice zena nekog Dobroja.

Ma ovde. Nije tema nedelje, nem pojma ni šta je to. :) Opušteno, zajebancija, a najbolji radovi mogu da postanu definicije i idu na naslovnu.

Ono što je reko Stefan Kostić kad je video da je Peki razmodovan i da ima upražnjeno mesto u mod timu.

Čuj Peki. Pa još od Surovog se radujem svakom razmodovanju.

Hvala, trudim se :)

Dobro je, recenica koju retko cujemo od porodice hipohondara.

Dobro je.
Kad pijan opališ trandžu, a guza ti ostane čitava.

добро је
оно што кажемо кад видимо да стићко није постово пре тебе.
(ово је дакле онај пример кад не кажемо добро је; види горе)

Dobro je

Ono što kaže lezbača posle trosatnog tovarenja u rč od strane svoje devojke.

Dobro je.
Ono što mi je matori govorio svaki put kad nisam ponavljao godinu.

Dobro je!

Ono što sam vikao kad mi je mama brisala dupe kao klincu pa se zanese i raskrvari mi čmar.

Dobro je!

Ono što kaže pacijent Sremske Kamenice kad mu kažu da je kancer operabilan.

Dobro je

Ono što govorim kad serem i taman krenem da brišem bulju kad mi se opet prikenja, i tako pet puta.

Dobro je.

Inteligentni zaključak koji Žonpi iznese na konferenciji za novinare posle poraza od reprezentacije Ungagange sa sve pogubljenim izrazom lica i pogledom koji se gubi ka vrhovima Himalaja.

Добро је!
Реченица коју ћеш ретко чути у мензи због укуса хране.

Dobro je!

Ono što sam vikao kad mi je mama brisala dupe kao klincu pa se zanese i raskrvari mi čmar.

HAHAHAHAHAHAHHA