Prijava

Dobro je!

Ono što kaže početnik jer je moderator otvorio temu na kojoj možemo da spemujemo bez banovanja.

Добро је!

Оно што каже Ђаво кад се успешно организује геј парада, или кад демократска странка победи на изборима.

Dobro je

Ono što sam pomislio kad je Blek Hol napisao da je vikao Dobro je! kad mu je mama brisala dupe kao klincu pa se zanela i raskrvarila mu čvar.

Добро је!

Кажемо кад је нешто добро.
Пример
Добро је ово пиво

Ahah, ovo buksnomanijakovo pobedilo:) Što me podseti, odoh da se jebem.

Dobro je!
Kažeš kad izađeš iz lifta u kom si maločas prdnuo, a nigde nikog iza tebe...nigde nikog ispred tebe...

Добро је!

Каже дечак кад једе лежећи, а Свети Сава га не претвори у пса.

Добро је!

Кад ти жена каже да није трудна.
Драги нисам трудна
ДОБРО ЈЕ !!!

Dobro je!
Ono sto dete vice kada mu majka stavi previse boranije na tanjir.

Добро је!

Оно шта кажу навијачи кад им тим не пукне преко 5 резлике

Dobro je

Ono što pomisli drug Tito kad vidi mene i L0La na sajtu.

Dobro je!
Prvo što pomisli gušter kada ostane bez repa.

Добро је!

Оно што помислиш кад видиш да је зоки на чету написао <=== иначе не би приметио да је ту.

Dobro je!

Ono što kaže dečko Go­rana "LGBT" Mi­le­tića kad ga nahrani pa vidi da još nije prošla ponoć.

Dobro je!

Ono što pomislim ja kad dođem kući nakon što u njoj nisam bila čitav dan i vidim da me čeka podgrejan ručak. Fala ti kevo!!1

Dobro je!

Ma super je.

Dobro je!

Ono što pomisle cirkusanti kada vide šta se sve nalazi u novosadskom autobusu na liniji 3.

Ono što pomisle cirkusanti kada vide šta se sve nalazi u novosadskom autobusu na liniji 3.

!!!
Dobro je!
Ono što pomisli malo dete kad postane svesno da nije crnac

Dobro je!
Ono što kaže notorni alkoholičar kada u kafani ugleda belog miša a neko drugi kaže "ljudi, eno ga miš!"