Prijava

Smatrajte ovo nekom vrstom istraživanja. Zanima me koliko Vukajlijaša koristi neku od ovih spravica i kakvi su vam utisci. Koliko pratite ono što izbacuje Aplle?
Ja na primer, obožavam iPad i iPhone.
Upravo razmišljam o 4s....
Vi?

Ja na primer, obožavam iPad i iPhone.
Upravo razmišljam o 4s....
A nick Socijala... ne ide :)

ahhahahahh. Nećemo o nicku... tema je nešto drugo...

Nemam ti ja para za tako što. Kontao sam da uzmem polovni iPhone, ali za manje pare mogu bolji polovan smartfon sa Androidom duzmem.

Mnogo mi je gotivno ovaj prepoznavač glasa sa veštačkom inteligencijom što ima na 4s.

A i kako je Božica istakla, 4S je srpski telefon (ćetnićki) tako da je to must have za ovu sezonu.

4с је скоро па исти ко четворка, јебено говно...

Koristim iPhone 3GS i prezadovoljan sam.

Nemam 4s, ali me je oduševila aplikacija SIRI. Osim toga, mislim da nema mnogo razlike između 4 i 4s. Nešto malo su poboljšali kameru i ima brži procesor.

Towelie_
Koristim iPhone 3GS i prezadovoljan sam.

Такође

imam macbook pro.

fin laptop. najbolji sto sam imao do sad...

inace, ne lozim se na apple kao apple, al stvarno prave stvari da rade.

http://www.youtube.com/watch?v=RiU8GPlsZqE
Ja sam razmisljao da uzmem polovan iphone. Kao sto rece Pisem uz vetar, dosta je bolje da uzmem android. Ovde kod nas deru sa cenama, a u Americi je 4s od 16 GB, cini mi se 199 $. Jebem li majku ovim nasim lopovima. Da imam nekoga u Americi pa da kazem da mi ponese, al nemam.

199$ uz ugovor. ne prodaju se novi bez ugovora uopste. nigde.

Zahvaljujuci firmi u kojoj radim probao sam sve Apple igracke i mogu da kazem da nista nisu bolje od konkurencije.4s u poredjenju sa S2 nije nista posebno,osim sto je lepsi,takodje mac book pro u poredjenju sa bilo kojim alienware racunarom je smesan,a slicna prica je i sa ipodom.Jedini uredjaj koji mi nikada nije bio jasan u potpunosti jeste Ipod touch,koji nije telefon,a nije bas ni neki plejer,glomazan je ,gledanje filmova na njemu je robija,bas kao i na svakom drugom uredjaju koji ima mali ekran (citaj ,manji od 10 inca) ?
Ono sto jeste cinjenica je da svi ti uredjaji lepo rade,ali ih izbegavam kao kugu,zato sto su kod nas statusni simboli ,a ono sto oni prestavljaju nije ono kako bih zele da me drugi ljudi posmatraju.Takodje ,cena im je nerealno visa nego na zapadu,a daleko visa nego u Americi,sto dovodi do toga da je posedovanje apple uredjaja kupljenih kod nas dovoljno da te kvalifikuje kao retarda ili kao foliranta sa puno love.
Apple telefoni su Ok,ali vec u svetu laptopova mac book-vi nisu bas nisata posebno,a cak nisu ni preterano dobro dizajnirani,pogotovo sto vrte isti dizajn vec petu godinu.Konfiguracije su iste ili gotovo identicne kao kod konkurencije,ali su zato barem 30 posto skuplje zbog logoza sa zagrizenom jabucicom.Mnogi su skloni da hvale njihov OS,potenciraju kako su neverovatno stabilni i sl .gluposti,ali to samo govori da oni te uredjaje ne koriste ,vec ih samo pokazuju.Apple racunari jednako zajebavaju kao i racunari sa bilo kojim drugim Os-om,kada se koriste za profesionalni rad i nesto vise od Facebooka i surfa po netu.
Ja licno vise volim Windows i Linux,ali to je stvar ukusa i potrebe,iako smatram da je OSX jako dobar i upotrebljiv,pogotovo za korisnike koji ne vole mnogo da cackaju i podesavaju sistem.Po mom misljenju, daleko je isplativije kupiti bilo koji jeftini laptop do 300 e ,za svakoga ko koristi racunar za najosnovnije operacije,kao sto je surf,citanje poste i gledanje filmova,jer svaki racunar proizveden u poslednjih pet godina moze da zadovolji ove potrebe bez i najmanjih problema.Onim osobama koje koriste laptopove za profesionalni rad ne preporucujem nista,posto oni valjda znaju sta im treba i najvise odgovara,pa tako i biraju racunare koje kupuju.

ne moze da ti donese, novi kosta par stotina,a ovo je uz dvogodisnji postapid ugovor.
iphone 4 sad daju za stotku.

Mene jedino interesuje iOs i Mac OS ostalo je vnogo..

Razbio se iPad... :(

jel se ti to nama malo hvalis socijala, m? :)

Imam iPod tač, govno mi služi, a nisam očekivala. Svejedno, dobila za rođendan, radi, imam celu deponiju na njemu od podataka, od muzike pa do igrica, a ni pola memorije nije zauzeto (ima 32 gb, mislim).

Mac, Apple, iPhone...

Геј, геј, геј...

'Ајде, ајпод и може да прође, али свакако не вреди да се купује.

Мек је говно над говнима. Узмем Тошибу Козмио за скоро исте паре као и МекБук Про, дупло бољи.
АјПед је такође говно. Узмеш неки таблет за 3 пута мање паре. Исто срање, друго паковање.
итд.

ko sto me nerviraju oni sto svrsavaju na mekintose, i guraju ih u dupe sa vibracijom, tolko me nerviraju i oni koji nikada nisu posedovali jedan, a opet imaju cvrsto izgradjeno misljenje o istom.

imam mekintos racunar i android telegon i oba me fino sluze... i nemam apsolutno nikakav stav o tome da li je nesto govno ili zlato, dok me sluzi i radi ono sto hocu da radi, dobro je.

EDIT:

da, i pronasao sam da laptopi sa istim karakteristikama ko mekintos (ne samo proc i memorija, nego ono sto mi bitno, tezina, baterija, da mi ne greje muda da ne duva itd...) i kosta ko mekintos. (lenovo, soni itd..)

nije sve u procesoru, nisu svi gejmeri. aj da te vidim ja da sa 17'' laptopom se drkas po aerodromima da ga otvaras na svaku kontrolu, i da izdrzis radni dan negde sa baterijom od 2 sata.