Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=JWiSqZhM6p0
Ja živeo u Kninu kad je ovo izašlo i vrtelo se (živeo sam talno ispod te tvrđave). Bio sam mali i uvek sam mislio da je rat izbio jer su se "one druge čike" naljutile zbog pesme.
---
BTW obratite pažnju na znak televizije koja emituje, na ime emisije u kojoj je emitovano, a i na klub čija je tribina pokazana u spotu

Рече:

Srbi bi trebalo da uzmu lekove za svoje bolesti, jer je evidentno da su bolesni. Većina je bolesna i to je jedan od razloga zbog kojih bi trebalo da idem u Beograd, jer bolesnici se obilaze.

Ma, kakav suživot sa Srbima! Bog ne voli one koji seju nered i on će ih ukloniti pomoću naših pušaka.

Са друге стране да ли је ико ИКАД видео Дина Мерлина са девојком? Није.

А зашто? Pa sam si rek'o da je nekrofil, neće valjda da se slika sa lešom.

НИКАКО ! ал јебига што би рекао феђа ''људи слабо памте то је овде главни проблем ко их јебо годинама јебаће их опет''

jbg, ja idem na koncert, šta ću kad volem.... zacvili mi duša i proradi mi merak kad čovjek zapjeva... štaš, tako mi je kako mi je :)
napiću se, ispjevaću se, možda i koju suzu za starom ljubavi pustim.... biće dobro
jebeš li ga, ko će više razmišljati o tim starim tugama nekim... bolan ljudi, nek piči život, sve će biti dobro, samo nek se pjeva...

Па маму им ратнохушкачку докле то ЧЕТНИЧКО-ФАШИСТИЧКИ (!!!???)
Какве везе има ЈВуО и групица навијача хулигана у 21 веку?
И то тиражни дневни лист. Можда и најчитанији.

Нипошто, будући да тај техерански мелос мрзим исто колико и тамбурашко силовање које доживљавам овде у Срему.

Измена: Што се тиче онога у "Дневном Авазу", не читам штампу која сили слово "ч" које не користи.

Zajebi merlina slusajte Dabstep

Не.
Да се тако просто изразим, може само курац да ми попуши.

Хвата ме трансфер блама од појединих петиција које сам виђао, у фазону ''Икс хиљада људи против концерта Дина Мерлина''.

Бламчина.

Елем, нећу ићи на концерт, јер нисам фан истог, али максимално охрабрујем одласке на тако велике концерте јер се тако пуни државна каса убирањем пореза. Навијам да свира не два, него двадесет дана заредом у Арени. Што више тако великих концерата, то веће пензије, боља инфраструктура у земљи итд. Јесте да се доста тих пара и украде, али ајде, нешто оде и у праве руке.

Нек пева, ко га јебе. Пуца ми курчина шта је говоријо за Србе, не ићи зато што му је музика проливчина ужегла.

На одлазак на концерт Дина Мерлина гледам као на издају јер он је украо капицу Чеди Чворку!
http://globetribune.info/wp-content/uploads/2011/02/dino-merlin.jpeg

Елем, нећу ићи на концерт, јер нисам фан истог, али максимално охрабрујем одласке на тако велике концерте јер се тако пуни државна каса убирањем пореза. Навијам да свира не два, него двадесет дана заредом у Арени. Што више тако великих концерата, то веће пензије, боља инфраструктура у земљи итд. Јесте да се доста тих пара и украде, али ајде, нешто оде и у праве руке.

Aplauz. Dino inače dolazi da održi humanitarni koncert, znači? DOĐITE LJUDI DA POKRENEMO ZAJEDNO INFRASTRUKTURU U SRBIJI!
Kao ti ljudi ne bi potrošili pare na druge strane pa preko PDV-a se naplatilo nešto?
Čoveče koji su tebi rezoni. I vidiš ti unapred znaš da će biti TAKO VELIKI KONCERT.
Mene zabole jer znam da da beosrbe boli taki za bilo šta samo da jednom zapevaju Kad zamirišu jorgovani (suza u oku i žal za starim vremenima se podrazumeva), samo postujem onako priče radi...
Eklipse majke ti nauči ijekavski! Daj nek mu neko kaže kako se piše neka ne provaljuje ovde svašta.

Слажем се са Аурором

čemu ovolika frka, ne dolazi čovjek da kolje srbe po bg-u, dolazi da pjeva, ko voli nek izvoli, ko ne voli nek ne ide na koncert i dobro..... digla se polemika ni oko čega.

Dolazim sa svoijeh trijes četnika da skandiramo "BALIJO, BALIJO, BALIJO..."

Tako ću ispoštovati i infrastrukturu Srbije (boktejebo) a i svoja ubjeđenja.