Prijava

Турчин вражији, на колац га треба набити....
http://www.youtube.com/watch?v=P1VfT7QT_W8

Што више тако великих концерата, то веће пензије, боља инфраструктура у земљи итд.

ИСКРЕНО ЏИМИ, ОВА ТВОЈА РЕЧЕНИЦА ЈЕ ТРАНСФЕР. ПА ДАЛ СТВАРНО МИСЛИШ ДА НА ИНФРАСТРУКТУРУ ЈЕДНЕ ЗЕМЉЕ И НА РАСТ ПЕНЗИЈА УТИЧЕ НЕШТО ОВАКО СИТНО КАО ШТО ЈЕ КОНЦЕРТ? КАКАВ БРЕ ПОРЕЗ, ШТА ТИ МИСЛИШ КОЛИКИ ЈЕ ПОРЕЗ ОД ТОГА?

НЕ МОЖЕ ДРЖАВНА КАСА ДА СЕ НАПУНИ ОГРОМНИМ АКЦИЗАМА НА ГОРИВО И ПЉУГЕ, СТВАРИ КОЈЕ ЈЕ СЕ СВАКИ ДАН ТРОШЕ НЕНОРМАЛНО, А КОНЦЕРТ ЋЕ ДА НАС ВАДИ.

МАЈКЕ МИ ЛОЛ.

Mrzeo sam njego njanjavi glas još dok je bio pederčić iz novog talasa u SFRJ.

Роудшоу компани преговара са Томпсоном око наступа код нас, таман могу да направе фестивал.

To bi bilo do jaja. Tompson ima da natoči gorivo i kupi pljuge na autoputu i u dolasku i u povratku, znači akciza na naftne derivate i duvan, plus mora da prenoći negde, tu će porez da se ubere. Mora i da jede, ali on će kao hrvatski domoljub da pazari u Idei, tako da samo PDV može da se naplati, ništa od napretka domaće prehrambene industrije.

OD SRCA SE KAJEM ŠTO NISAM UVIDIO NA VRIJEME DA OD KONCERTA RATNOG HUŠKAČA I PASIONIRANOG MRZITELJA SVEGA SRPSKOG ZAVISI BUDUĆNOST SRBIJE!

OPROSTI MI DINO, OPROSTI MI SRBIJO, OPROSTI MI PAPE!

BEOGRAD JE BOLESTAN GRAD, SRBIJA JE BOLESNA ZEMLJA, DOĐI DINO ISCJELITELJU I OPORAVI SRPSKU PRIVREDU! POSERI SE U USTA MRKONJIĆU I IZGRADI SRBIJI JOŠ DVA MOSTA (nemoj tri, srboćetnićko-radikalski je) I ASFALTIRAJ PARKING ISPRED OBDANIŠTA!

Šućur Allahu dž.š. pa nam je pohdarijo prohroka Dinu!
Vidi hmene, pohstah muslihman zbog pojahve prohroka Dine!

Puca njemu kara da li će neko od vas da mu ide na cert ili ne.

Što više ljudi to više eura. Meni ne bi pucao....

ИСКРЕНО ЏИМИ, ОВА ТВОЈА РЕЧЕНИЦА ЈЕ ТРАНСФЕР. ПА ДАЛ СТВАРНО МИСЛИШ ДА НА ИНФРАСТРУКТУРУ ЈЕДНЕ ЗЕМЉЕ И НА РАСТ ПЕНЗИЈА УТИЧЕ НЕШТО ОВАКО СИТНО КАО ШТО ЈЕ КОНЦЕРТ?

Да, наравно да утиче. Један концерт утиче врло мало, али динар по динар - кућа. Треба организовати што више великих дешавања, а не терати људе из земље због неког тамо квази-поноса.

Чу, Срби и понос... Добар виц.

И још једна ствар... Ако се ти концерти одрже без инцидената (као што вероватно неће), Србија ће можда показати да није упишана, патетична земља трећег света и да је изнад национализма појединаца, те да је оријентисана ка будућности и напретку, а не ка минулим сукобима. Нажалост, растужим се пошто преовлађују овакви примери:

Турчин вражији, на колац га треба набити....

То је то српство. Кад смо код тога, то је нека спика која се толерише на стадиону, ја то овде не желим да видим ни у зајебанцији.

ЕДИТ: И Чавез, најлепше бих те замолио, ако ћеш да ми пишеш нешто, да убудуће искључиш капслок. Одговорио сам ти на пост само зато што те знам лично и што те ценим као човека, иначе генерално игноришем постове написане капслоком.

Ајдемо онда концерт Баје Малог Книнџе у сред Сарајева .Шта мислите о томе?=)

Ајдемо онда концерт Баје Малог Книнџе у сред Сарајева .Шта мислите о томе?=)

Ако може да напуни Зетру, без дојава о бомбама и инцидентима - Приви сам за.

Што се тиче Мерлина, не видим зашто човек не би имао концерт у Арени, ево прва моја мама ће отићи.

Ово што Џими каже, тачно је, велика дешавања пуне буџет, али то ипак грађани плаћају новац који иде у буџет да би им се онда евентуално вратио кроз плате, пензије, здравствено.

То је увоз, дакле лоше.

Много је боље за Србију кад Здравко Чолић одржи концерт у Сарајеву, заради 100 000 еура, онда дође у Србију и купи стан, коње или бентли.

То су паре од извоза, то развија земљу.

Ово што Џими каже, тачно је, велика дешавања пуне буџет, али то ипак грађани плаћају новац који иде у буџет да би им се онда евентуално вратио кроз плате, пензије, здравствено.

Тачно, али концерт не чине само продате карте. Огромне се ту паре врте, доста људи буде ангажовано око организације, па маркетинг, па трте-мрте...

Ако може да напуни Зетру, без дојава о бомбама и инцидентима - Приви сам за.

Слажем се. Нажалост, и преко Дрине је исти менталитет као и овде. Људи тамо и овамо трипују да су два различита народа, а у ствари су потпуно исти.

Pre svega taj koncert se mirno necće završiti sama šteta od neposrednog uništavanja grada koje će biti prouzrukovano ne zadovojlstvm košta će mnogo više.

Savet bolje naka tvoja mama ostane kući neka gleda šehrezadu il neku od mnogih serija jel stvarno ne postoji teoretska šansa da ne izbije neko sranje jednostavno takvo je vreme.

Pre svega taj koncert se mirno necće završiti sama šteta od neposrednog uništavanja grada koje će biti prouzrukovano ne zadovojlstvm košta će mnogo više.

Savet bolje naka tvoja mama ostane kući neka gleda šehrezadu il neku od mnogih serija jel stvarno ne postoji teoretska šansa da ne izbije neko sranje jednostavno takvo je vreme.

И то је то? Такво је време? Шта који курац? Треба да се помиримо да земљом управљају јебени дивљаци који прете да ће да бију и ломе, уместо да се одлучно супротставимо томе?

Ако је човек био шовиниста и ратни хушкач, а неко прети да ће да га бије кад дође и прави неред, тај који прети је обичан црв, немач живота и треба га угазити. Уместо да искулира. Шта ме боли курац што је неко овакав и онакав, ако ми се не свиђа, једноставно нећу да одем на концерт...

Али не, Србин мора да покаже целом свету свој таленат -- да уме да сруши и да уме да мрзи, кад већ не зна да сагради.

I znači samo bi trebalo da jednog ratnog huškača i šovinistu pustimo da nam peva u prestonici?Ako bi neko huškao komšiju protiv tvoje majke dal bi tog čoveka pustio da ti dođe u goste ?Razmisli malo to je bukvalno ista situacija.

Тачно, али концерт не чине само продате карте. Огромне се ту паре врте, доста људи буде ангажовано око организације, па маркетинг, па трте-мрте...

Ама, слажемо се - entertainment је огромна индустрија, него хоћу рећи и те паре које се врте у овом случају (концерт Дина Мерлина) и људи који буду ангажовани и паре од пића које буде продато су ипак паре које круже у једној земљи.

Држава ту само краткорочно добија новац.

Праве паре су када ми забаву извозимо - Када Ђуле или Чола направи лом у Бањалуци или Осијеку па се с парама врати у Србију да троши.

Е, то је посо бгате.

Samo liberalno. Treba da održi koncert, ekstremista je uvek bilo i uvek će biti i ovde kod nas i tamo preko Drine, al' to nije razlog za neodržavanje koncerta, jer postoje ljudi koji bi kupili kartu i otišli da ga slušaju. Zašto bi im zbog grupe ekstremista to pravo bilo uskraćeno?

I znači samo bi trebalo da jednog ratnog huškača i šovinistu pustimo da nam peva u prestonici?

Да. Ако он некада није био океј, а ти се понесеш океј према њему, онда је он тај који испада ретард, а ти си тај који испада ЧОВЕК и који има неке врлине и вредности. Ако га ти дочекаш са претњама или их недајбоже реализујеш, онда сви испадају ретарди.

Ako bi neko huškao komšiju protiv tvoje majke dal bi tog čoveka pustio da ti dođe u goste ?Razmisli malo to je bukvalno ista situacija.

Није баш иста ситуација, не може тек тако да се конвертује на микроплан, али ето, могу да кажем да сам хиљаду пута испао човек према људима који су према мени поступали као нељуди и нисам се светио. Не знам, некако то чини да се боље осећам. Мржња и осветољубивост разарају.

Da ali manje nego dopuštanje drugome da te razori bez ikakvog otpora nije mi jasno kakva je ovo glupost.

Od svega se u Srbiji napravi tema da se usereš, a vrlo je jednostavno.
Ko ga voli i ima para za kartu, neka ide i uživa, a ko ga ne voli, neka se ni ne zanima time.
Ja ga nešto preterano ne gotivim (pričam o muzici, za ostalo nemam pojma, nisam se zanimao puno) i gledam na njegov koncert, kao na koncert.....Lepe Brene. Znači video sam bilbord i tako znam da će biti taj koncert, a bolE me brige baš za to.