Prijava

Nisam baš toliko ubeđen u prolaz Reala, u ovom duelu, pod broj jedan jer se vratio Spanulis (naravno da navijam i protiv Barse).

Осваја Барса. Наваро цементира своје место у историји ове игре.

Ne navijas valjda za Real? :D

Ко навија за Реал? Ја навијам за Барсу.

Inace igra Perperoglu al izgleda da Printezis ne igra i dalje...steta...ali nema veze navijamo za Olimpijakos :D

Е да, навијам и за Олимпијакос. Страшно готивна екипа.

Rekoh Gazimudu :D Ko jos navija za Real lolo :D Da Truce Oly je prava gotivaod ekipe...

ima li ko da navija za Armani, mozemo da se nadjemo i popijemo pice i da pricamo o timu

Meni nije motiv to što su kao braCki klub, te budalaštine me ne interesuju, ali bi stvarno bila fora da osvoje i treći put uzastopno kao autsajderi, a nije da su bez šansi.

Ja navijam za Armani Deranje jesi ti onaj sto dolazi u Gentile-ovom dresu u shkolu, onaj iz IV-4? pozz

Kakav bratski klub kakve zajebancije...za sad navijam za Armani i Olimpijakos, Armani jer je ekipa koja moze bilo koga i da izgubi od bilo koga, a Olimpijakos standardno jer ih uvek svi otpisuju a na kraju budu popisani.

Armani je jaka, ali nepredvidia ekipa, teško je očekivati da odigraju dobro u dugačkom nizu, ali domaći teren ovo-ono...sve je moguće.

MOzemo da mi da mrzimo spanske cigane koliko hocemo, al i jedni i drugi ce danas da isprase sirotinju i lagano prodju dalje bez poraza..

Real igra monstruoznu kosarku i izivljavace se na ovom Olimpijakosu. Zato su i pukli od Zalgirisa da bi mogli da im se osvete za ono karanje u finalu..

A Barca je Barca.. Pokazace im Galata zube u turskoj al nedovoljno ni da uzmu jednu pobedu..

CSKA lagano pisa po PAO-u. A u mecu Armanija i Makabija ocekujem ipak prolaz Makabija,al na jedan mec. Taj duel mi deluje najneizvesnije, a mnogo ce zavisiti od prve tekme sutra u Italiji.AKo tu armani dobije glatko proci ce dalje,ako se budu mucili upropastice ih Makabi u Izraelu a potom i u Italiji

EDIT: Sad sam se setio da se igra na 3 pobede. Al to ne menja nista. Stavise, sad dajem jos vece sanse Makabiju, dok su mi Barca, Real i CSKA sigurni sa 3 pobede.

makabi je toliko govno da to nije normalno kapiram da ce ih EA7 jebati jedno 3x5 razlike, jos je Sofoklis odmrmorio svoje, gaju pninin uteramo fini..SESKA je mudo obicno, ne bi me cudilo da ih skemba PAO ili da ih namuci bas dobro...KRSTIC jednako MUDO...Olimpijakos dosta, oni su mudo...Real ce ih ugaziti bez obzira na sve...moguce je da Barsa napravi pometnju i osvoji ali opet...Real...mnogo su dobri igrace kosarkaski realovi igraci...

Koliko lako otpisujete Armani gotovo da ste duhoviti.

ja kazem da ce oni na f4, napravice iznenadjenje ko sijena onomad za vreme jarica

O Armaniju cemo sutra...a za danas...ajmo Oly, ajmo Spanulise!!!!

bice jeban ''TELECA GLAVA'' MIROTIC!!

Одлично игра Оли за сад. Само да настави да их служи шут.