Prijava

Сјебаше се у последњем минуту, извуче се мало реал, ал' опет може спанулис ово да стигне.

Како су пали, јеботе, за један минут. Не може тако против Реала.

Ово су утакмице које Оли зна да добије. Само је проблем што играју против Реала.

Све док Руди Фернандез чува освојен Еврочеленџ куп као један од најважнијих освојених трофеја у каријери, има наде за овај спорт.

Не вреди, јеботе. Ако добију ово, бацам Дијамантидисов дрес и купујем Спанулисов, али нема шанси, јебига. Миротић је најбољи високи ЕЛ.

Ja mislim da će Real to da reši i u Grčkoj.

Armani će sutra da izgazi Makabi. Tačnije nadam se. Najgotivnija su ekipa ove godine u EL.

Jeste, odlični su, volio bih da uzmu EL, ali kontam da se Realu neće ponoviti prošla godina. Prejaki su.

Какво је говно овај Фернандез, па то је невероватно, јеботе!

kakav je Spanulis ko druid iz asterxa i obeliks protiv kleopatre

Нема шансе да Реал узме. Једноставно не сме да се деси да ове љиге узму евролигу. Мада и сама лига је као таква љигава, можда је и заслужују.

Real ce ispasti od jebitacne odbrane.

CSKA ima šanse da ih dobije, ili Armani zbog domaćeg terena (na fajnal foru). Ostali teško, gotovo nemoguće.

Real ce da osvoji EL i to ce se samo lagano oznojiti protiv CSKA u finalu

Играју људи само тако, јебига. Погледајте њихову акцију, на другом је месту, опрали.
http://www.youtube.com/watch?v=9-7SwEsWJxs

Steta, taman ih Oly stigao i onda se Real odlepio na 7 razlike na poluvremenu. Previse su zavisili od Spanulisa...a Perperoglu me je razocarao...kolko je ocajno igrao jebote njegova najgora partija ove godine...a bitan je igrac u Olympiakosu..Printezis ojebao standardno...videcemo sta ce biti u sledecoj...i da, mali Papapetrou igra fino...94' godiste, bice nesto od njega.

Nego je l' gled'o neko Galatu osim mene lolo...nesto ne vidim da se komentarise...Arroyo se povredio, bas steta...Galata drzala egal dok on igrao...e kad je izasao tad se videlo kolika je kurcina od ekipe Galata bez njega...dzaba sto imaju vrh trenera kad covek vodi panjeve...pomislio bi covek da tankiraju jbte...i nije mi jasno sto je presedeo Domercant...

Arojo je jedan od najboljih igrača ove godine u EL. Uživanje je bilo gledati ga juče. Galata sa i bez Aroja, ko nebo i zemlja.

Taj rad. Ne znam da l' je neko video kad je polomio kicmu Nachbaru lolo?

Hah, a pogledajte na 1:43 facu lika dok lopta ide ka košu...grčki Neša trauma. Ili ko ona baba iz Ko to tamo peva.
Džanki, aj baci link ako ima, nisam gledao sinoć El. Jebiga, mor'o dućim.

Laval me oduševljava, kakve dve atraktivne banane je imao...