Prijava

Nata4Mika
Знам једног Дарка Ристивојевић, смарач тежак. лолололо

Ја боље да не кажем какве све Наталије познајем. :)

Хаххахахахахахахахах написао сам Ђевојкина, ладно... Ево сам почео ка Костић што је кечап написа великим словом.
Мени је ђевојка институција.

Мени сад кад размишљам, моје име - Наталија, делује некако злобно и прорачунато. :))

Dejan mi deluje kao neko ko niti smrdi niti miriše, ono, neutralan, ne bi ga spazio u gomili. Običan previše.

Млато ти си једини Дарко ког могу да се сетим тренутно. Тако да бих свој утисак о Дарковина (како иде множина?) формирао по теби.

Sve te na ''eta'' i ''ija'' mi nekako kretenski zvuče. xD

A Đina? I Rajka? I Bojan?

Ја боље да не кажем какве све Наталије познајем. :)

Шалим се Млатооо. :) Дарка знам једног, био ми тренер, опуштен лик скроз.

A Natalija....Asocira me samo na moju bivšu učiteljicu od 1-4 razreda. Bila mnooogo dobra riba, svi smo se ložili na nju. Inače baš sam u manjku s Natalijama, večeras kad izađem tražim samo ribu koja se zove Natalija da je prostudiram :D

Natalije su mice, dobrice, onako, sve fine i privržene.

A Đina?

Некако блах... Знам једну која само нека је здраво, грама мозга нема.. А и смеће је.

I Rajka?

Мајка моја :) а и пар другарица се између себе зову Рајка па ми то симпатично. Ту нема приче значи :)

I Bojan?

Добар, али лукав.

Кад вечерас? 3 ујутру је :Д

Znam jednu Nataliju, kučka je žešća, mrzile smo se, a sad se za divno čudo volimo. Ja je volim baš zato što je kučka.

hahhaha gde iskopa to Rajka? Rajka i Rajko su 2 najseljačkija imena na svetu, pa samim tim čim čujem to ime zamišljam tupe alfa seljačine.

Ја волим девојке које се зову Тара. Чудно је то што не знам ни једну такву. Онда ипак волим то име, аааа?

Е овако:

Никола - знам их пуно, углавном су кул ликови
О Александри немам неко посебно мишљење јер их знам много, а свака различита
Николина - ♥
Наталија - ја се не шалим, углавном су све неке нафуране :))

Кад вечерас? 3 ујутру је :Д

mislio sam večeras, saturday night, ludnica, maloletnice, alkohol... xD

Ја волим девојке које се зову Тара. Чудно је то што не знам ни једну такву. Онда ипак волим то име, аааа?

Ja znam jednu. Ima 7 godina lolo
Ali da je lepo ime, jeste, tako će ćerka da mi se zove. Ili Mia.

Мени се од женских имена највише свиђа Миона.

Tara baš zvuči romantično. Kao neka jako dobra devojka.

Bojan, to isto smare, dobar, ali lukav. Ali ipak duša. Znam dva, mnoooooogo su dobri.

A Đina isto i ja znam neku bez grama mozga, a tako mi i ime nekako nafurano. Kao Mina, tako. :)

J aznam jednu Rajku, ozbiljna, fina devojka, vrlo lepa, ali ime je stvarno seljoberski.