Prijava

И ја ако будем имао ћерку има да се зове Тара. Ај се јебемо. :)

Vidim, niko neće deci da nadenjuje moje ime. Dakle bezbedna sam kao najčešće jedina Dafina u okolini. :) Nikada sebi ni onu narukvicu sa imenom nisam mogla da nađem. Babe bezobrazne.... Glavno da imaju pet Milica i Jelena...

'Aj. Tarom protiv bele kuge!

И ја ако будем имао ћерку има да се зове Тара. Ај се јебемо. :)

А мој син ће да се зове Златибор. хохохо

ahahhahaha Млата pobedio

Ja sam sinu htela da dam ime Mihajlo. A ćerki nisam nikad znala koje bih... Eto, može Tara. ;P

Ал' реално је дојајно име Тара. Волим та кратка имена са Р у себи, звучна су. Тара је лепша од Златибора. хохохо. :)

А мој син ће да се зове Златибор. хохохо

Taman mala Tara i mali Zlatibor da se druže hohoho

Златиборе питај Тару... олол

Mihajlo mi najlepše ime! :) Lepo mi je i ime Ostoja, mada ređe danas. Može i Olga.

A šta mislite o Živadinkama?
A Teofilo? To mi deluje kao lenčuga najgora, onako teki mlaki trutina. :)
E, da, a Slavica?

Ja sam sinu htela da dam ime Mihajlo.

Nije loše Mihajlo. Meni je Matija lepo muško, ne znam zašto :)

Lepo je i ime Klara. :)

Matija je isto jako lepo ime. A definitivna pobeda mi je Ratomir. Koja kontradiktornost...

Ubedljivo najsmešnija imena su Zlatko, Zvonko i Srećko.

Zvonko i Srećko... Joooj... Mada i gojko i Uglješa su mi grozna imena. Ognjen mi je lepo ime, ali sve koje znam su neki ludaci.

Ognjen mi je lepo ime

Prelepo, ali Aleksandar je pobedio.

Блаж је победио.

Ajoooj, gde je ova tema otisla xD

Добро, ово сви радимо, али посебно су занимљиви случајеви када људи имају повезаност више чула. Нпр, када могу да ''окусе речи'', тј када имају укус у устима када чују неку реч, или виде боје када чују музику. Тај феномен се стручно назива синестезија.
Има ли овде таквих пацијената лоло?

Има ли овде таквих пацијената лоло?

A što pacijenata? Ja na primer kad čujem ove novokomponovane narodnjake, odmah vidim neku smesu koja ima boju povraćke, a nekoliko trenutaka kasnije se ta ista smesa nađe preda mnom.

A što pacijenata?

Зезам се, бре.
Ја када, рецимо, чујем реч ''чоколада'' имам укус чоколаде у устима. Weirdo, зар не?