Prijava

i njihovo pivo sa zovom.
tipa biljkom,ne diviljne.

E? Nisam probala to sa zovom. Ja sam ono neko sa borovnicom.

Kupiš sirup od zove i sipaš u pivo. To i oni rade, gledam ih svaki dan.
Isto i sa limunom i borovnicom. Običan onaj najobičniji Takovo sirup.

meni su to promuljali kao domace pivo.tako mi je receno da uzmem,tako sam i narucio i bilo je statijaznam .valjda ok,novi ukus,pa mi ok.prvo na pocetku nisam provalio koji je ukus,poznato,al nisam mogao da se setim.

I? Valja li?

Meni se ne sviđa ta kombinacija slatkog i piva.

Слатка пива су одвратнија од било чега.

u pivo samo kriška limuna može da upadne, to sam sa Slovacima naučio opijajući se borovičkom :)

Нисам пробао Брусе а и не планирам. У пиво сам убацивао једино чашицу ракије а и то је прошло време.

Џони Курајбер пије геј пиво. Имамо доказе!

Елем, Барска мушица је кул. Мали бар, живе свирке, доста рока, блуз рока, и фанка макар кад сам ја био тамо. Није прескуп ноћу, ја мислим.

Што се осталог тиче, за дневн блеју Корњаче, неки паб на Зеленом Венцу, са џубоксом, мислим да је Бриџ или тако неки курац. Мала маца изнад Више пословне.
Даље, има у центру један кафић, одмах преко пута гараже на Обилићевом венцу, последњи у низу, дакле иза Ајриш паба, јесте скуп, али имају флипер.

da ga jebeš sad ne valja niđe izlazit

Pa i ne valja.

Odeš u kornjaču, pa u maršal, pa u promaju i posle mesec dana seks zagarantovan...jes da je malo matorija od natnat ali je skoro dobra kao i ona.

Јел се ово хвалиш да си јебо или оћеш да уделиш комплимент Нат лоло?

Mislim da je jednim udarcOm dve muve ošinuto.

Главни практичар.

ja ne znam sta sam ja pio,al to pivo nije bilo slatko.bio je ukus piva,sa nekim smekom zove.zvali su ga domace.slatko pivo je krajnje gej.kao i bezalkoholno.

Мала маца изнад Више пословне.

Мрзим малу мацу...
http://blogs.reuters.com/john-lloyd/files/2012/04/RTR30Z6T.jpg

kakve su cene po tim ficka varijantama,da nisu ti fenseraj izlasci?i cene po kafanama.piva...i da nije neka mala krsna,neka normalna lokacija,da ne bazam po batajnici do kafane kod bosanca,brke,srebre i slicno...

Odeš u kornjaču, pa u maršal, pa u promaju i posle mesec dana seks zagarantovan.

Mađija :)