Prijava

Frida na Savskom keju, tu baš često blejim, imaju vrhunski espreso.
Odličan has ima i Zapati (meksički restoran), kafane sve one soc na savamali vrhunski provod...

Скалар на савском кеју. Кул екипа, није превише фенси за сплав, цене ок, добар избор коктела(моја препорука "блу фрог", добија се у шејкеру и кошта око 700 кинти шејкер од нпр 12-16 шатова). Кокице су гратис, колко оћеш.

Бољи коктели су само на "Крузу" али тамо деру и људи долазе да се гледају и да буду виђени.

Ресторан "Дурмитор" код општине Нови Београд, иза Перпера. Храна најбоља у Београду(од места на којима сам био а није да нисам обилазио). Цена хране одлична, специјалитет за двоје нпр је око 800РСД. Пиће је мало скупље од просека. Атмосфера одлична, долази спектар људи од "селебритија" до обичних људи који долазе да једу. Јагње је свеже око 2 поподне, пред ручак. За увече резервишите сто чуку, две унапред.

Фенси опција: Ресторан Мајдан. Одлична клопа у "цезар салата фазону", услуга врх, пичке ко салате. Минус је то што деру.

Gladuši i nevoljnici.

Smirite se, na svakog dolazi 75 centa!

Zene, zene, i sampanjac!

Ресторан Мајдан

Na Avali?

Na Avali?

Svima davali!

A ne, na Avali je valjda Stari Majdan...

Naklon Psetu za preporuke, još da pomene "Džakartu" kod Studenjaka i vodim ga tamo kad se vrnem;)

Za opustenu atmosferu:
Kornjace
Potpis (preko puta masinskog)
Optimist
Das Boot
Muha
Za nesto zivlju atmosferu (dakle uvece):
KST
Danguba
Kuglas

ili bleja pored onog lika sto imitira Colu u Knezu... Ako ga gotivite. Mislim Colu. Posto onog lika je nemoguce gotiviti... ;)

Meni dobar Bridž pab, vodio me reme tamo na pivčugu. Ima i džuboks, eee, a ima i velika terasa, samo ne radi u decembru, jebeš li ga.

A ovako od drugih mjesta, pekara Toma je mjesto koje mi se najviše sviđa u Beogradu. Neđe je to u centru, Terazije ili tako nešto.

Pa ja kapiram da je najbolje kod kuće ali ako vam se baš prisere dok ste na ulici, uđete u najbliži lokal i boli vas kurac.

Najviše sam klošario na Kališu uz društvanjce, par bombi piva.
Hajd park je obično bio destinacija za varenje.
Amigo u kraljice natalije, najbolja palačinkarnica na svetu.
Verona (isto kraljice natalije) ima dobra medovača
Paun, birtija kod BASa, nije skupa ima ponekad živa muzika.

Najviše sam klošario na Kališu uz društvanjce, par bombi piva.
Hajd park je obično bio destinacija za varenje.
Amigo u kraljice natalije, najbolja palačinkarnica na svetu.
Verona (isto kraljice natalije) ima dobra medovača
Paun, birtija kod BASa, nije skupa ima ponekad živa muzika.

To ganeru madjijo, Amigo najjaca palacinkarnica. Pored Amiga i Pinokio u Zemunu.

Amigo u kraljice natalije, najbolja palačinkarnica na svetu.

Амиго је го курац, ем никад не испеку лепо палачинку, ем им је крем некако разводњен и пресладак, срање је у суштини.

Pored Amiga i Pinokio u Zemunu.

Пинокио је тата за све палачинкарнице, увек их лепо напуне а и велике су.

Кафана код Радета, тамо код старог железничког. Прејефтино пиће и храна. Типа пиво у стаклу 80 динара и пофрит порција за гомилу људи сто динари, кило роштиља 500

gde je to?pa makar se i otrovao...ne znam gde je taj stari zeleznicki.navigacija od zeleznicke stanice...

E, da. Kako da zaboravim... Forum, igraonica u Balkanskoj.
Tu sam svojevremeno ostavljao sate i sate svog života cepajući CoD 4 MP i Dotu na Gareni. :)