Prijava

E ovako, uvek se nadje neki majmun zeljan paznje i pise velikim slovima ne bi li je dobio. Pa sad ja predlazem da se napravi neki fazon da cim neko napise na cetu vise od 5 velikih slova u jednom postu dobije automatski ban na 10 dana. Recimo.

А ЗАШТО ТИ СМЕТА ПИСАЊЕ ВЕЛИКИМ СЛОВИМА?

ПА ЈЕБОТЕ, БИЛО ЈЕ ЉУДИ КОЈИ СУ ИМАЛИ ЗАВЈЕТ (МУЛУЦА) ИЛИ ИМ СЕ СЈЕБАЛА ТАСТАТУРА (БУРИ) ПА СУ МОРАЛИ ПИСАТИ ВЕЛИКИМ СЛОВИМА!

СТОП ДИСКРИМИНАЦИЈИ КАПС ЛОКА!!!!

То са баном од 10 дана за 5 слова је претерано.
Али ипак се слажем да је коришћење капслока у комуникацији у најмању руку - огавно.

Не може то тако....
Ја кад улазим на чат, вазда напишем УУУИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИППППП
то да поздравим народ

Pa dobro lupio sam brojke ali daj da bude neka kazna jer bas smaraju deca i moroni i deca moroni.

Pa dobro lupio sam brojke ali daj da bude neka kazna jer bas smaraju deca i moroni i deca moroni.

А шта му то тачно дођу деца? Које си ти оно годиште?

Ja sada po zakonu spadam u kategoriju morona.

Уф, ја се навуко на капс лок јуче, за потребе једне дефинције... Морам да се обуздавам, нервира ме то страшно. А на чет не излазим, али контам да је ок предлог. Нпр. два реда капс локовано ауто бан?

ZASHXTO NAS NAZIVASX MORONIMA DECXHKO ???

Ja bih više voleo automatski ban od 3 dana kad neko okači svoju definiciju na čet.

Немате права да ме банујете због писања великим словима јер је то изазвано мојим хендикепом (мали курац прим. аут.). Бановати мене је исто што и бановати неког сиротана са Туретовим синдромом зато што у конверзацији на чету дрекне неку псовку...

Ja ponekad upadnem i napisem PAZUH,al ne smaram uopste.

Pekki

Ja bih više voleo automatski ban od 3 dana kad neko okači svoju definiciju na čet.

Па да АцаКГ добије одмор до 2034. Што си такав? :Д

ПРОТИВ ТОТАЛМЕНТЕ

BOJANE SACI ME RAZOCARO LOLO

НИКАДА НЕЋЕТЕ УГАСИТИ ПОКРЕТ КЕПСЛОКА

JEСТЕ, КУРАЦ!

BOJANCXHE NEMAŠ CASPLOOK NA TASTATURI LOLOLO!!!111

Предлог неостварив а ви што сте сад на овој теми пиисали великим словима - БАШ СТЕ ДУХОВИТИ, ОДАКЛЕ ВАМ ТОЛИКА ИНСПИРАЦИЈА!?.