Prijava

(У пар реченица сликовито опишите неки тренутак тога дана, занимљив или не, необичан или сасвим обичан, али нека буде баш тренутак... нешто што је на вас оставило некакав утисак.)

Локва свеже, вруће крви на испуцалом, избледелом асфалту. Недужна комшијска маца страдала је једног сунчаног новембарског јутра.

Како знаш да је крв била врућа?

Отишао у продавницу по јогурт, вратио се са хлебом!

Sjela s`mirom da popijem kafu kad jebena Rijana bulji u mene. Jebem li je u dupe.

Kasam pronašla u plakaru umrlicu sa svojim imenom i prezimenom, pa se istripovala da roditelji oće da me ubiju. Umrlica je inače bila babino vlasništvo. Buthevau, zvala se i prezivala kao ja, il ja kao ona. Isti kurac, al od paranoje, nisam ni pogledala sliku i ostale detalje sa banderaškog postera.

Врућ летњи дан, отиашао да бацим ђубре и нашао тамо маторо куче у контејнеру које неко бацио да угине.

Prelazim preko pruge i vidim bezglavu mačku, a 3 metra potom i kuče u sličnoj poziciji.

Ja obično zastanem kada prođe neka dobra riba. Da snimim šta je sve iskombinovala od odeće.

Устао сам једног дана. Све је изгледало као и сваки други пут, кафа, цигарета прохладно јутро. Али онда се појавила она. Ријана ме је заводљиво гледала са монитора. Од тада смо у страсној вези.

Pročitao da 90-godišnjoj britanskoj baki u dragstoru nisu dali da kupi viski jer nije imala kod sebe dokaz da je punoletna. Trenutak je bio tipa spoznaje da sam toliko oguglao na idiotluk da na vest nisam imao baš nikakvu reakciju.

Video obezglavljenog čoveka s crevima prosutim po asfaltu.

Нема више страдале маце. Уличне светиљке у магли подсећају на вече у алкохолисаном стању.

ја не контам тему лолол

Ал ајд да кажем, попео сам се на те мердевине и убр`о шишарку. Младу још неотворену, која личи на корњачу. Поклонићу је особи која ми много значи.

Враћамо се са утакмице и орак мртав пјан види овцу и каже:
"нуто Гвидо бјелијех чварака"

Odlazim u kupatilo i vidim...dobila sam!

На лутрији ?

Često sam u busu sa gospođom koja u torbi nosi jastuče. Uredno ga postavi na sedište. Njenoj guzici je toplo i meko.

Погледала сам у телефон и у одсјају екрана видела прозор, а кроз њега врапца који је стајао на грани дрвета на коме је остало врло мало лишћа.

Stao sam, mogu li sad da nastavim dalje?